Beyoncé pokazała się bez peruki. Jak wygląda w naturalnych włosach?

Źródło: Dzień Dobry TVN
Fotograf Beyonce, Rihanny, Madonny i innych gwiazd
Fotograf Beyonce, Rihanny, Madonny i innych gwiazd
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Polskiej Muzyki
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Muzyka inspirowana naturą
Muzyka inspirowana naturą
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Beyoncé to artystka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Amerykańska wokalistka od lat dostarcza fanom wielkie hity oraz organizuje niezapomniane koncerty. Jak prezentuje się w domowym zaciszu, bez makijażu i blasków fleszy? Ten widok może was zaskoczyć.

Beyoncé w naturalnej odsłonie

Na scenie błyszczy niczym największa gwiazda na niebie, w domu stawia na naturalność. Beyoncé od lat prężnie działa na światowej scenie muzycznej. Artystka tworzy, koncertuje, a także bierze udział w wielu sesjach zdjęciowych, reklamach i teledyskach. To wszystko wiąże się z licznymi metamorfozami, mocnym makijażem i częstą zmianą fryzur. A jak powszechnie wiadomo, nadmiar produktów niszczy zarówno naszą cerę, jak i pasma na głowie. Dlatego też muzyczna diva opracowała swój plan pielęgnacyjny. Artystka pokusiła się nawet o własną linię kosmetyków.

Mimo upływającego czasu i 42 lat na koncie wciąż prezentuje się młodo i nieskazitelnie. Jak wygląda poza sceną? Tę tajemnicę zdradziła na Instagramie, gdzie opublikowała krótki filmik z fryzjerskiego fotela. Na nagraniu pokazała się nie tylko bez makijażu, ale i bez peruki. Mogliśmy zatem zobaczyć, w jakim stanie są jej blond loki.

- Błędnym przekonaniem jest, że ludzie noszący peruki nie mają długich i zdrowych włosów. To bzdura i niczyja sprawa - tłumaczyła na nagraniu ze stylizacji. Trzeba przyznać, że włosy wokalistki są naprawdę mocne, zdrowe i gęste.

Beyoncé wymyśliła własne kosmetyki

Beyoncé na przestrzeni lat testowała wiele produktów, które lepiej bądź gorzej radziły sobie z jej czupryną. Ostatecznie gwiazda zdecydowała się połączyć wszystkie składniki, które pozytywie wpływają na regenerację włosów i stworzyła własną linię kosmetyków. Jak przyznaje, ich formuła to kwestia wielu eksperymentów, własnych prób i błędów.

- Utrzymanie blondu na naturalnych włosach przez 25 lat i towarzyszące temu różnego rodzaju eksperymenty odegrały ogromną rolę w opracowywaniu moich produktów. W przypadku farbowanych włosów najtrudniej jest zadbać o to, aby były zdrowe i mocne - pisała w poście.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Michael Buckner/Contributor

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes