Paulina Krupińska w "Azji Express" zmierzyła się ze swoją traumą. "To był przełomowy moment"

Autor:
Justyna
Piąsta
Czego Paulina Krupińska nauczyła się o sobie w "Azji Express"?
Czego Paulina Krupińska nauczyła się o sobie w "Azji Express"?
wideo 2/5

Udział w programie "Azja Express" był dla Pauliny Krupińskiej wielkim marzeniem. Prowadząca Dzień Dobry TVN mogła sprawdzić się w niecodziennych warunkach, ale też stawić czoło swoim lękom. Jak to wspomina i jaką wyciągnęła lekcję? O tym opowiedziała w rozmowie z Justyną Piąstą z dziendobry.tvn.pl.

Paulina Krupińska w "Azji Express"

Paulina Krupińska i jej przyjaciółka Izabela Połeć wzięły udział w wyścigu po Azji. Jak mogliśmy zobaczyć w trzech minionych odcinkach show, panie świetnie sobie radziły, a nawet udało im się jako pierwsze dotrzeć do mety, deklasując konkurentów. Prowadząca Dzień Dobry TVN nie ma wątpliwości, że ekstremalna wyprawa z dolarem w kieszeni była nie tylko niezapomnianą przygodą, ale przede wszystkim cenną lekcją.

- Nauczyłam się o sobie tego, że jestem bardzo silna, że mogę pokonywać jakieś swoje lęki. Miałyśmy takie zadanie z końmi, a ja bardzo bałam się koni. Miałam ogromną traumę, ale ją pokonałam i bardzo jestem z tego powodu szczęśliwa. To był bardzo przełomowy moment w tym programie - podkreśliła gwiazda.

Paulina Krupińska o udziale w "Azji Express"

Paulina Krupińska dzięki "Azji Express" mogła przewartościować wiele spraw w swoim życiu. Teraz jest jeszcze bardziej wdzięczna za to, co ma, gdzie żyje i jacy ludzie ją otaczają.

- Dowiedziałam się tego, że mam bardzo dobrze w życiu, że tak naprawdę mam wszystko, kiedy mam łazienkę, toaletę w domu, kiedy mam bieżącą wodę. Kiedy mam jedzenie, kiedy mam ciepło w domu, to znaczy, że jestem już ogromną bogaczką. Kiedy mam możliwość edukacji, kiedy mam kraj, w którym jest bezpiecznie, w którym nic mi nie zagraża, to jestem ogromną szczęściarą. Na pewno nikt nie wraca z tego programu już taki sam. Bardzo doceniłam to, co mam w życiu, że mam taką przyjaciółkę i tyle nowych rzeczy się o sobie nauczyłyśmy. Pokonywałyśmy swoje słabości i mimo naprawdę trudnych sytuacji, wróciłyśmy z bagażem tych wszystkich pozytywnych emocji - przyznała prowadząca Dzień Dobry TVN.

"Azja Express" - gdzie i kiedy oglądać?

Program "Azja Express" jest emitowany w soboty o godz. 20:00 na antenie TVN. Wszystkie odcinki można zobaczyć również na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Mizerski/TVN

Pozostałe wiadomości