Gwiazdy

Gwiazda "Białego Lotosu" pokonała w rankingu prezydenta USA: "Taka jest prawda"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Co nowego w świecie gwiazd?
Co nowego w świecie gwiazd?Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Aubrey Plaza -  aktorka znana z serialu HBO "Biały Lotos" - została zaproszona do programu "Saturday Night Live".  Podczas występu przyznała, że pokonała w rankingu prezydenta USA Joe Bidena. O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

Aubrey Plaza - gwiazda serialu "Biały Lotos" 

Aubrey Plaza szeroką rozpoznawalność zawdzięcza serialowi "Biały Lotos", w którym wciela się w jedną z głównych bohaterek. Produkcję można oglądać na platformie HBO Max. - Pojawia się w drugim sezonie. To jest aktorka, o której teraz w Stanach Zjednoczonych jest bardzo, bardzo, bardzo głośno. Właściwie to ten serial ją wywindował i sprawił, że ta jej popularność stała się międzynarodowa - podkreśliła Sandra Hajduk-Popińska.

- Ona gra tam fenomenalnie - odparł Damian Michałowski. - To prawda. Okazuje się, że gra na tyle fenomenalnie, że została zaproszona do programu "Saturday Night Live", a jak wiemy, to już jest takie wyróżnienie w amerykańskim show-bizie, że jak tam się jest zaproszonym, to już się jest wielką gwiazdą - dodała dziennikarka Dzień Dobry TVN.

Aubrey Plaza i Joe Biden w "Saturday Night Live" 

Gwiazda "Białego Lotosu" podczas występu w "Saturday Night Live" pochwaliła się, że zdobyła tytuł "najbardziej rozpoznawalnej osoby z Delaware". W rankingu zorganizowanym przed laty pokonała obecnego prezydenta USA Joe Bidena, który również stamtąd pochodzi.

Pokonałam Joe Bidena. Taka jest prawda. Wiem, że Joe się wkurzył. Sami zobaczcie, co mi wysłał 

- Aubrey, jesteś najpopularniejszą mieszkanką stanu Delaware. Nie ma co do tego wątpliwości. Cieszymy się, że przeżyłaś w "Białym Lotosie" - odpowiedział żartobliwie Joe Biden w nadesłanym wideo.

- To nagranie znalazło się na oficjalnym profilu instagramowym prezydenta Stanów Zjednoczonych, więc naprawdę jest czego zazdrościć samej Audrey. Wytłumaczmy widzom, którzy nie widzieli "Białego Lotosu", o co chodziło w tym ostatnim zdaniu. Serial oparty jest na tym, że w każdym sezonie na końcu jakiś bohater niespodziewanie ginie w nie do końca wyjaśnionych okolicznościach. Zdradzę państwu, chociaż to będzie trochę spoiler, że akurat ta bohaterka nie traci życia w tym sezonie - wyjaśniła Sandra Hajduk-Popińska.

Zobacz występ Aubrey Plaza w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: NBC/Getty Images

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości