Aktorki z filmu "Shazam! Gniew bogów" o pracy na planie. "Chciałabym być nieśmiertelna"

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Anna Tatarska
Gwiazdy kina, które zostały boginiami zła
Gwiazdy kina, które zostały boginiami złaDzień Dobry TVN
wideo 2/14

W kinach możemy już oglądać "Shazam! Gniew bogów". Jest to kontynuacja hitu o nastolatku, który wypowiadając jedno słowo, zamienia się w superbohatera. Ma jednak trzy przeciwniczki, boginie, w które wcieliły się Rachel Zegler, Helen Mirren oraz Lucy Liu. Z aktorkami spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Tatarska.

Praca na planie filmu "Shazam! Gniew bogów"

Aktorki miały na planie swojego nauczyciela od efektów specjalnych. Helen Mirren próbując zagrać zgodnie z jego wskazówkami, nie zauważyła pewnej przeszkody i doszło do wypadku. Gwiazda złamała sobie palec.

- Podczas spektakularnego pojedynku z Zackiem, głównym bohaterem, próbowałam zrobić to, co podpowiadał mi nasz nauczyciel. Tłumaczył, "musisz się zamachnąć". Tak też zrobiłam, tylko że akurat stałam obok cementowego muru - tłumaczyła Mirren.

W niektórych scenach Lucy Liu siedziała na smoku. Jak wiadomo, te nie istnieją, dlatego twórcy stworzyli specjalny mechanizm imitujący jego zachowanie. - Potem nasz wspaniały zespół stworzył wizualizację. Ta konstrukcja była zrobiona z drewna, właśnie dlatego ten smok był tak szczególny - wyznała.

Jaką supermoc wybrałyby aktorki?

- Ze względu na swój wiek, chciałabym wiedzieć, co się niebawem wydarzy. Myślę, że chciałabym być nieśmiertelna. Byłam świadkiem rozwoju technologii na samym początku (...). Jestem zafascynowana tym, co będzie następnym etapem w dziejach ludzkości. Chciałabym wiedzieć, dokąd ta technologia nas doprowadzi. Dlatego mam marzenie, żeby pożyć jeszcze z 50 lat - wyznała Helen Mirren.

- Pragnęłabym, żeby natura została przywrócona. Uważam, że to zmieniłoby sposób, w jaki teraz żyjemy - dodała Lucy Liu.

- Zdecydowanie chciałabym, żeby ludzie byli dobrzy dla siebie i, żeby budzili się rano z nastawieniem na zrozumienie drugiej osoby - podkreśliła Rachel Zegler.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Anna Tatarska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości