Marzena Kipiel-Sztuka przeżyła śmierć trzech partnerów. "Nie miała szczęścia w miłości, a jak miała, to krótko"

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
M. Buchla, K. Abramowicz
Sztuka to jej przeznaczenie
Sztuka to jej przeznaczenie Dzień Dobry TVN
wideo 2/18

Marzena Kipiel-Sztuka przez lata wywoływała uśmiech na twarzach widzów, jednak sama napotykała w życiu wiele trudności. Uznana aktorka pochowała trzech partnerów, musiała także stawić czoło depresji. W Dzień Dobry TVN artystka opowiedziała o swojej walce o lepsze jutro.

Marzena Kipiel-Sztuka i jej aktorska kariera

Marzena Kipiel-Sztuka ma na swoim koncie wiele zapadających w pamięć ról. Pierwsze kroki w aktorstwie stawiała na deskach Teatru Modrzejewskiej w rodzinnej Legnicy. Z czasem zaczęła zasilać szeregi obsady filmów i seriali.

- Ja się zawsze pchałam na afisz (...). Idzie za mną opinia osoby nerwowej, ale pracowitej, zdyscyplinowanej. Czasem wydaje się, że jestem agresywna i nieprzyjemna, ale to jest takie moje zaangażowanie się we wszystko - zapewniła artystka.

Kulisy życia prywatnego Marzeny Kipiel-Sztuki

Życie Marzeny Kipiel-Sztuki nie było wolne od trudnych doświadczeń. Ulubienica widzów kilkukrotnie musiała zmierzyć się ze stratą bliskiej osoby. Na przestrzeni ostatnich lat pochowała trzech partnerów.

- Nie miała szczęścia w miłości, a jak miała, to krótko - zauważyła aktorka Elżbieta Jodłowska.

Bolesne ciosy od losu artystka przypłaciła depresją. Jej zmagania z chorobą nie były owiane tajemnicą. Kilka lat temu gwiazda poruszyła ten temat w rozmowie z mediami.

- Powiedziałam otwarcie, że się zmagam z bardzo długimi stanami takiego zawieszenia. Czasem trzeba poprosić o pomoc (...). Nie będę do końca nosić żałoby po rodzicach, dziadkach, wujkach, babciach, psach, mężach i kochankach. To było, a dzisiaj jest kolejny dzień. Trzeba patrzeć do przodu - podsumowała Marzena Kipiel-Sztuka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: M. Buchla, K. Abramowicz

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości