Agata Rubik szczerze o zaufaniu w małżeństwie. Ma dostęp do telefonu Piotra: "On nie miał nic przeciwko temu"

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Najświeższe wiadomości ze świata gwiazd
Najświeższe wiadomości ze świata gwiazdDzień Dobry TVN
wideo 2/4

Zaufanie to jedna z podstaw długotrwałego i szczęśliwego związku. Agata Rubik zdobyła się na zaskakującą szczerość i podczas serii pytań i odpowiedzi na Instagramie ujawniła, że na początku swojej relacji z Piotrem Rubikiem miała dostęp do jego telefonu oraz poczty mailowej. O szczegółach tego wyznania opowiedział Mateusz Hładki.

Agata Rubik szczerze o zaufaniu w małżeństwie

Agata i Piotr Rubik są szczęśliwym małżeństwem od 21 czerwca 2008 roku. Para chętnie opowiada w social mediach o swojej codzienności. Publikuje zdjęcia głównie z podróży oraz swoich przygód z ukochanymi córkami: Heleną i Alicją. Influencerka regularnie organizuje sesje pytań i odpowiedzi, gdzie uchyla rąbka tajemnicy na temat swojego życia. Ostatnio została zapytana przez fankę o swoje podejście do zazdrości w związku. Okazuje się, że przed laty, gdy jej relacja z Piotrem była jeszcze świeża, Agata miała dostęp do telefonu i maila swojego partnera.

- Wyznała, że był taki czas na początku ich małżeństwa, a ślub wzięli 15 lat temu [...] Ona te jego maile wszystkie czytała, ale że on nie miał nic przeciwko temu – tłumaczył Mateusz Hładki w studiu Dzień Dobry TVN.

Agata Rubik ma dostęp do telefonu męża

Zaufanie to bardzo istotny element szczęśliwego związku, o czym doskonale wiedzą Agata i Piotr Rubikowie. Choć ponad 15 lat temu, gdy zaczęli się ze sobą spotykać, 20-letnia ukochana dyrygenta lubiła czytać jego korespondencje internetową – dziś już tego nie robi. Jak zaznaczyła, nie chodziło o zazdrość, a zabawną treść i różnorodne propozycje, jakie muzyk otrzymywał drogą mailową od fanek.

- Pozwólcie, że zacytuję: "Piotr mi nie daje kompletnie powodów do zazdrości, ja jemu też nie. Ale ręki nie dałabym sobie uciąć za nikogo, bo życie bywa przewrotne, a ja bardzo cenię swoje ręce. Nadal mamy dostęp do swoich telefonów, ale nikt nie ma potrzeby, żeby z tego korzystać" – przytoczył słowa Agaty Rubik dziennikarz.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości