Na pokładzie samolotu wybuchła awantura. Wzięło w niej udział aż 15 osób. Zobacz wideo

Autor:
Oskar
Netkowski
Źródło:
Daily Mail, Newsweek, Onet
Pilot uspokajał pasażerów

Podczas lotu do Sao Paulo doszło do zaskakującej sceny. Dwie kobiety pobił się o siedzenie. Ostatecznie w awanturze brało udział aż 15 osób. Nagranie jednego z pasażerów stało się hitem sieci, zostało otworzone już niemal 6 mln razy.

Awantura w samolocie

Pasażerowie oraz załoga linii lotniczych Gol Airlines, lecącym z Salvadoru do Sao Paulo, zapamiętają swoją podróż na długie lata. Mama dziecka z niepełnosprawnością zapytała inną pasażerkę, czy ta odstąpi jej miejsca przy oknie. Kiedy ta odmówiła, kobieta wpadła w szał. Zaczęła się szarpanina, która szybko przerodziła się w bójkę.

Niepełnosprawność

Radio, w którym słabość została przekuta w moc
Radio, w którym słabość została przekuta w moc Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

- Już zamykałem drzwi, kiedy zobaczyłem, jak te dwie kobiety policzkują się. Z jednej rodziny było pięć osób, a z drugiej dziesięć. Obie rodziny zaczęły przeklinać i wzajemnie się policzkować - powiedział portalowi Aventuras na História członek personelu pokładowego.

Ostatecznie okazało się, że w bójce brało udział aż 15 osób, które krzyczały, szarpały się i ciągnęły za włosy. Na nagraniu widać, jak jednej z kobiet w ferworze walki zsunęła się bluzka.

Oświadczenie linii lotniczych

Personel próbował załagodzić sytuację i rozdzielić walczące pasażerki. Zaangażowani w bójkę pasażerowie zostali wyproszeni z pokładu. Incydent spowodował dwugodzinne opóźnienie lotu.

- Scena widoczna na nagraniu, które obiegło media społecznościowe, miała miejsce przed startem lotu G3 1659 w czwartek 2 lutego z Salvadoru (SSA) do Congonhas (CGH), w Sao Paulo. Osoby uczestniczące w bójce zostały wyproszone i nie kontynuowały podróży. Firma potępia wszelkie akty przemocy - przekazała w oświadczeniu Linia Gol Airlines.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło: Daily Mail, Newsweek, Onet

Źródło zdjęcia głównego: Johan Marengrd / EyeEm/Getty Images

Pozostałe wiadomości