życie intymne

  życie intymne

  Jak sobie z tym poradzić?

  Odkrywanie tajników sztuki miłosnej to proces, który trwa przez całe życie. Niektórzy ludzie z niezwykłą lekkością pokonują kolejne jego etapy, innym nabycie umiejętności zaspokajania cielesnych potrzeb zajmuje sporo czasu. W relacjach intymnych liczy się jednak nie tylko własna satysfakcja, ale i zadowolenie partnera. Większość kobiet i mężczyzn choć raz chciałaby usłyszeć od ukochanej osoby, że doskonale radzi sobie w łóżku. Jak zasłużyć na taki komplement? Czy istnieje sprawdzona recepta na udany seks? W rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl odpowiedzi na te pytania udzielił seksuolog i psychoterapeuta, Andrzej Gryżewski.

  Agnieszka Kaczorowska-Pela chętnie dzieli się ze swoimi fanami wybranymi szczegółami z życia prywatnego. Artystka z właściwą sobie szczerością opisuje doświadczenia związane z macierzyństwem, nie stroni też od otwartych rozmów na temat związków. Najlepszym tego dowodem jest jej gościnny udział w podcaście "Jak mi dobrze w ShowBiznesie". Gwiazda podzieliła się w nim spostrzeżeniami dotyczącymi seksualności. Wyjaśniła też, czym powinna wyróżniać się dobra kochanka.

  Zosia i Dawid Rzepeccy to jedyne małżeństwo w Polsce, które od 18 lat uczy tantry. Swój program nauczania opierają na własnych doświadczeniach. W Dzień Dobry TVN opowiedzieli teraz o swoim powołaniu.

  Dla wielu z nas seks jest jedną z najbardziej intymnych form zbliżenia dwojga ludzi. Zwykle kojarzy się z przyjemnością i pozytywnymi doznaniami. Jednak zdarza się, że po udanym stosunku, kiedy osiągnęliśmy satysfakcję, czujemy złość, smutek, a nawet pojawiają się łzy. Z czego to wynika? Czy nasze ciało daje nam sygnały, że relacja, w której jesteśmy, nie jest dla nas dobra?

  Jak starzeją się okolice intymne?

  Bobry są wierne partnerowi przez całe życie, a najbardziej romantyczne są szpaki. A jak wygląda życie intymne innych zwierząt? Czy miewają złamane serca? O tym w Dzień Dobry TVN mówili: lekarz weterynarii Justyna Koziak i dyrektor ogrodu zoologicznego w Warszawie dr Andrzej Kruszewicz. Romantyzm i zdrady, czyli różne oblicza miłości w świecie zwierząt

  Wielu młodym ludziom wydaje się, że ich rodzice czy dziadkowie nie powinni być aktywni seksualnie. A jaka jest prawda? Zapytaliśmy o to seniorów, którzy jeżdżą do Ciechocinka.