tanie podróże

  tanie podróże

  Do końca wakacji zostały niecałe dwa tygodnie. Jak wykorzystać ten czas, jeśli zostało nam niewiele urlopu? Rozwiązaniem mogą być kilkudniowe wypady za miasto lub dużych europejskich stolic. Jak znaleźć ofertę, która będzie atrakcyjna i nie nadszarpnie domowego budżetu? W Dzień Dobry TVN na ten temat rozmawialiśmy z Mariuszem Piotrowskim, blogerem i dziennikarzem.

  Jakub Porada wychodzi do swoich czytelników z antidotum na gorsze dni. Z jego najnowszej książki dowiemy się, jak przestać się zamartwiać, zorganizować dzień w pracy, podróżować za grosze. Dziennikarz podzielił się z czytelnikami sposobami na to, jak zarobić ekstra pieniądze, osiągnąć sukces w dowolnej dziedzinie, czerpać radość z nauki. W Dzień Dobry TVN dziennikarz opowiedział o swoich inspiracjach, dzięki którym napisał książkę.

  Wybuch pandemii znacznie zmienił nasz sposób podróżowania. Kiedy loty zostały wstrzymane, a hotele nie przyjmowały gości, najlepszym środkiem lokomocji stało się auto. W tym czasie wiele osób zdecydowało się na zakup kampera, czyli "domu na kółkach". Mimo że świat powoli się otwiera po lockdownie, to ich popularność nie słabnie. Na co zwrócić uwagę przy zakupie kampera? W Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy na ten temat z Krzysztofem Lubianem, specjalistą ds. sprzedaży samochodów kempingowych.

  W związku z pandemią COVID-19 wielu Polaków zdecydowało się na spędzenie tegorocznych urlopów w ojczyźnie. Polska ma wiele do zaoferowania, więc odpowiednio zaplanowane wakacje w kraju mogą być naprawdę udane. Jakich cen spodziewać się w lecie 2021 roku?

  Podróże to stan ducha, a nie portfela, a tyle samo radości, co wyprawa na odległe kontynenty może też przynieść wyjazd w pobliskie, ale niezbyt znane miejsce. Udowadnia to Marzena Filipczak, autorka popularnych książek podróżniczych, która zwiedza świat w pojedynkę. Dokąd można wyjechać w czasie pandemii? O czym trzeba pamiętać? Czy po koronawirusie egzotyczne wojaże będą droższe? O tym opowiedziała w ramach naszego nowego cyklu "Książka na dzień dobry".

  Wigierski Park Narodowy to jedno z najciekawszych miejsc na zielonej mapie Polski. Nie brakuje tu pięknych krajobrazów oraz bujnej fauny i flory. Co trzeba o nim wiedzieć i dlaczego warto odwiedzić Wigierski Park Narodowy?

  Robi się coraz chłodniej i osoby, które nie przepadają za niskimi temperaturami chętnie uciekłyby do miejsc, w których teraz świeci słońce. Gdzie szukać tanich biletów do ciepłych krajów? W Dzień Dobry TVN radziła podróżniczka Hanna Jawsiewicka.

  Na kanapach Dzień Dobry TVN zasiadło małżeństwo Jagielskich. Grażyna i Wojciech opowiedzieli o swoich najdalszych podróżach i o nowej książce. Dlaczego podróżniczka zdecydowała się na samotną i niebezpieczną podróż do Amazonii? Jakie były tego konsekwencje? I dokąd Jagielscy wybiorą się w najbliższym czasie?