suszenie

    suszenie

    Długie, lśniące i mocne włosy dla wielu dziewczyn są symbolem kobiecości. Jednak czasami bywa tak, że nawet gdy poświęcamy im dużo uwagi, fryzura w efekcie nie przypomina tej, którą może pochwalić się na przykład Roszpunka. Dlaczego tak się dzieje? Warto mieć świadomość, że najlepsze kosmetyki i najdroższe zabiegi pielęgnacyjne, nie zdziałają cudów, jeśli będziemy w mniej lub bardziej świadomy sposób "zakłócać" ich działanie. 

    Od teraz kwiaty nie będą skazane na wyrzucanie ich do śmieci po kilku dniach stania w wodzie. Sandra Matyja znalazła idealne rozwiązanie na ich uwiecznienie. Na początku pandemii wpadła na pomysł, aby suszyć kwiaty i tworzyć z nich piękne kompozycje w ramkach. Na tym nie poprzestała, tworzy także podobne pamiątki z bukietów ślubnych i kwiatowe literki z okazji wyboru imienia dla nowonarodzonego dziecka lub jako prezent na dowolną okazję. Zobaczcie, jak tworzy się takie cuda z kwiatów.

    Pranie i jego suszenie to dla wielu nużący obowiązek. Jednak kilka prostych sztuczek może z niego uczynić prawdziwą przyjemność. Przekonuje o tym Anna Nowak-Ibisz, czyli Pani Gadżet. W naszym programie pokazała, jak prawidłowo suszyć, żeby potem uniknąć prasowania.

    Pranie to dla niektórych jeden z przykrych obowiązków domowych. Co zrobić, by było łatwiejsze i efektywniejsze? O tym w Dzień Dobry TVN mówiła blogerka Ewa Kozioł. Pokazała nam również gadżety do suszenia prania.