styl na wagę złota

  Na kolejnej edycji projektu "Moda na recykling" pojawiło się wiele znanych osób. Zygmunt Chajzer, Saszan oraz Fit Lovers opowiedzieli w rozmowie z Darią Pacańską, jakie działania dla ratowania planety podejmują na co dzień.

  W kolejnym odcinku cyklu "Styl na wagę złota" wystąpiła Anna Kurnatowska, która opowiedziała Darii Pacańskiej, jak w prosty sposób możemy ratować jedzenie przed wysyłką na wysypisko śmieci.

  Malwina Wędzikowska jest stylistką gwiazd i kostiumografem. Wielokrotnie udowadniała, że można wyglądać dobrze i modnie w ubraniach z drugiej ręki. W rozmowie z Darią Pacańską z serwisu dziendobry.tvn.pl opowiedziała o tym, jak znane osoby reagują na stylizacje z używanych rzeczy.

  Biżuteria vintage zachwyca nie tylko nieprzeciętnym designem, ale także ponadczasowym wykonaniem. Takie pierścionki, naszyjniki czy bransoletki to także inwestycja. Lena Szyburska-Niewczas jest pasjonatką biżuterii z drugiej ręki. W cyklu Darii Pacańskiej "Styl na wagę złota" w dziendobry.tvn.pl opowiedziała ile kosztują te wiekowe ozdoby i jak rozpoznać te najbardziej wartościowe.

  "Zawróciliśmy z drogi na wysypisko 500 ton mebli."

  Anna Dec znana jest z zamiłowania do jakościowych ubrań z drugiej ręki. Udowodniła to w najnowszym odcinku cyklu Darii Pacańskiej "Styl na wagę złota". Prezenterka pogody pokazała nam swoją szafę, która wypełniona jest wspomnieniami.

  Anna Kubisz stworzyła sukienkę z elektroodpadów, a dokładnie z kart pamięci. Nie bez powodu ten projekt powstaje w lutym. To właśnie w tym miesiącu obchodzimy święto zakochanych, a kreacja ma wyrażać miłość do naszej planety.

  "Nie odstają od tych ze sklepu".

  Ubrania będą służyły nam zdecydowanie dłużej, jeśli będziemy o nie w odpowiedni sposób dbać. Okazuje się, że liczą się takie czynności jak pranie, prasowanie, suszenie czy nawet przechowywanie naszych rzeczy. Poznaj sprawdzone sposoby projektantki mody.

  Maria Semczyszyn w programie "Akcja Aranżacja", który można oglądać w HGTV oraz TVN 7 odmienia mieszkania na wynajem, tak, aby dopasować je do preferencji najemców. W cyklu "Styl na wagę złota", pokazała reporterce dziendobry.tvn.pl, Darii Pacańskiej, jak udekorować salon na święta oraz jak wykonać samodzielnie portal kominkowy, który nada wnętrzu ciepłego klimatu.

  Odpowiedzialna moda niejedno ma imię. To nie tylko ubrania z drugiej ręki, ale również i takie, które są bardzo dobrej jakości, więc posłużą na lata. Marta Banaszek w swojej pracowni poświęca bardzo dużo czasu na tworzenie ponadczasowych kreacji. Ponadto uczy, jak dobierać elementy garderoby, by mieć szafę kapsułową. Wystarczy kilka gór i dołów, żeby skomponować kilkanaście efektownych stylizacji.

  Mateusz Leszczyński odnawia stare i zniszczone buty i ubrania. Daje im drugie życie i pokazuje, jak wyczyścić czy naprawić to, co pozornie jest do wyrzucenia. Influencer chce edukować swoich obserwatorów, ale także uświadomić, że w lumpeksach znajdziemy wiele perełek, o których marzą kolekcjonerzy. Przełamuje także stereotyp, że po ubrania z drugiej ręki sięgają tylko kobiety.

  Zobacz, jak nadać im drugie życie.

  Zosia Zochniak i Tomek Bocian postanowili zrobić rewolucję w branży mody i od kilku lat realizują projekt "Ubrania do oddania". Odzież w 100 proc. ekologiczna nie istnieje, ale w cyklu "Styl na wagę złota" Daria Pacańska spotka się osobami, które udowadniają, że każdy z nas może być częścią zrównoważonej mody.