Sokołów

  Sokołów

  Lato to idealny czas na wypad pod namiot. Jednak do takiego wyjazdu trzeba dobrze się przygotować, zwłaszcza, że pogoda w naszym kraju lubi się diametralnie zmieniać ;) Czym jest płachta termoizolacyjna? Jak naładować telefon na biwaku i co zabrać ze sobą do jedzenia? Poznajcie przepis Magdaleny Tacik na biwak idealny.

  Olivier Janiak spotkał się na plaży w Łebie z Łukaszem Konikiem, który przygotował potrawy bazujące na szynkach i kiełbasach i golonce. Jesteście ciekawi, co z tego powstało?

  Projekt Plaża stacjonuje dziś w Darłówku, gdzie Olivier Janiak spotkał się z Andrzejem Polanem. Kucharz przygotował pyszne i sycące śniadanie bazujące na kabanosach. Lubicie?

  W ramach Projektu Plaża, w kulinarnej strefie Sokołowa, Mateusz Hładki i Łukasz Konik prezentowali nam dziś smaczne przekąski z naturalnych produktów. Jakie przekąski najlepiej zabrać ze sobą na plażę? Zobaczcie.

  Mateusz Hładki trochę zgłodniał, dlatego postanowił wybrać się do plażowej strefy Sokołowa. Tam o jego podniebienie zadbali: doradca kulinarny Dominik Moskalenko i finalista MasterChef Bartek Adamski.

  Na plaży we Władysławowie doradca kulinarny Dominik Moskalenko przygotował grillowaną wieprzowinę. Zobaczcie, jak ją zrobić, aby była soczysta.

  Na plaży w Ustce, w ramach Projektu Plaża, Olivier Janiak spotkał się z doradcą kulinarnym Dominikiem Moskalenko. Dowiedział się od niego, jaki kolor mają wędliny, które nie są nasączone chemią. Co Dominik przygotował dla plażowiczów?

  Gościem Oliviera Janiaka był Dominik Moskalenko, który postanowił dotrzeć do serc naszych widzów przez kulinaria. Dominik przygotował mięsne przekąski. Które najbardziej zasmakowały Olivierowi?

  Na plaży trzeba się dobrze posilić. Dominik Moskalenko przygotował dla nas kilka szybkich i prostych dań, które idealnie sprawdzą się podczas wakacji nad morzem. Które potrawy najbardziej zasmakowały Olivierowi?

  Sekretem dobrego steku jest dobre mięso i... umiejętne przygotowanie. Dominik Moskalenko pokazał Olivierowi Janiakowi jak, w prosty sposób, przygotować stek idealny.

  Na plaży czas spędzamy zazwyczaj dość aktywnie, dlatego też warto pomyśleć o konkretnej przekąsce. Olivier Janiak zdecydował się na burgera! Wiecie jak zrobić burgera idealnego? Zobaczcie.