parking

    parking

    Osoby niepełnosprawne lub ich opiekunowie mają problem z zaparkowaniem samochodu, ponieważ przeznaczone dla nich miejsca są zajmowane przez osoby nieuprawnione. Dlaczego ludzie bez uprawnień blokują miejsca z kopertami? To brak empatii czy wygodnictwo? Jak reagują, kiedy zwraca się im uwagę? Czy grożą im za to jakieś kary? O tym problemie rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z lekarzem Olegiem Nowakiem i działaczką Fundacji Kulawa Warszawa Katarzyną Bierzanowską. Nasi goście wytłumaczyli również, dlaczego miejsce parkingowe z kopertą jest szersze od innych.

    Praca kontrolerów zajmujących się sprawdzaniem biletów parkingowych nie jest lekka, łatwa i przyjemna. Co może ich spotkać za wystawienie mandatu na 50 pln? Filip Chajzer postanowił wybrać się z nimi na patrol ... wlepić kilka mandatów!

    Wystarczy spojrzeć na jakikolwiek parking, aby dojść do wniosku, że wielu kierowców ma problem z prawidłowym parkowaniem. Prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak pod czujnym okiem specjalisty Kuby Bielaka z TVN Turbo wykonał manewr parkowania w przód i tył. Jak mu poszło? Czy potrafił prawidłowo zaparkować za pierwszym razem?