One Direction

  One Direction

  Jak już wiadomo wszem i wobec dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer mógłby z powodzeniem podszywać się pod polską premier Beatę Szydło i prawdopodobnie nikt nie zorientowałby się, że On to nie Ona - nawet lider PiS Jarosław Kaczyński. Czy jest zadowolony z tego podobieństwa? A jak ze swoim podobieństwem czują się "lustrzane odbicia" Amy Winehouse, Nicole Kidman, Harrego Stylesa z boysbandu One Direction i Kuby Błaszczykowskiego?

  Ian Rooth to Polak, który pokonał tysiące kandydatów i dostał się do międzynarodowego boysbandu. Jak udało mu się wygrać casting i ile prawdy jest w tym, że West Avenue zdetronizuje One Direction? Na scenie Dzień Dobry TVN Ian wykonał utwór Adama Lamberta „Ghost Town”.

  Fenomen sceny muzycznej. Zostali stworzeni z brytyjskiej edycji programu X Factor. Sprzedali miliony pyt. Grali na największych scenach tego świata. Mają aż 36 milionów fanów na Facebooku. Jak wpłynęła na nich nieoczekiwana sława? Kłócili się o szczegóły. Z powodu testosteronu:). Współpracowali z Dannym DeVito. Czy wszyscy ich fani są z Polski? Zobaczcie wywiad z One Direction w Dzień Dobry TVN!

  Dorota Wellman ma inną termoregulację niż Marcin Prokop. Dorocie jest cały czas gorąco, a Marcinowi zimo. Są takim meteorologicznym yin i yang. Ile stopni jest w studiu Dzień Dobry TVN? Przekonajcie się!

  W najbliższą sobotę zobaczycie w Dzień Dobry TVN wywiad z brytyjsko-irlandzkim boysbandem "One Direction"! Tylko na Facebooku mają ponad 36 milionów fanów. Czy należycie do nich? ;-) Czy zespół chciałby wszystkich fanów zgromadzić w jednym miejscu? Oto krótki fragment tego wywiadu!

  Boysbandy od dawna przyciągały na koncerty rzesze fanek. Podobnie jest z zespołem One Direction, który powstał w brytyjskim X Factorze. Poznajcie polskie fanki zespołu - "directionerki"! Czy, i kiedy, One Direction zagra Polsce?