Norbi

  Jaki jest przepis na dobrą imprezę weselną? Jak odciągnąć gości od jedzenia i zachęcić do wspólnej zabawy? O to zapytaliśmy gości Dzień Dobry TVN wokalistę Norbiego oraz konferansjerów: Marka Szwelengrebera i Axela Nowickiego, którzy zdradzili nam swoje triki.

  Kobiety są wobec siebie bardzo wymagające. W kwestii kobiecych mankamentów postanowiliśmy zapytać o męski punkt widzenia. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: surfera Wojciecha Brzozowskiego, dziennikarza Piotra Kędzierskiego i wokalistę Norbiego. Co najbardziej przeszkadza im w kobiecej urodzie? Czy to, co kobiety uważają za atrakcyjne, podoba się również mężczyznom? Co sądzą o uwielbianych przez kobiety zabiegach medycyny estetycznej?

  13 kwietnia ukaże się piąta płyta Norbiego. Będzie nosiła tytuł NORBI 5. Fani piosenkarza musieli na nią czekać 15 lat. Jedna z piosenek, która znalazła się na krążku zatytułowana jest "Zatańcz ostatni raz". Monika Jarosińska i Norbi wykonali ten utwór na scenie Dzień Dobry TVN.

  "Pewien obywatel Rumunii tak dobrze się zabawił, że następnego dnia obudził się ... 2,5 tys. km. od domu ... w Londynie"! Czy nasi goście: Dawid Woliński, Mikołaj Komar i Norbi mogą się pochwalić podobnymi "osiągnięciami"? Zobaczcie. Może i Wam przytrafiło się coś wartego opowiedzenia? Piszcie w komentarzach! :)

  Kolejną parą, która pojedynkowała się w cyklu Ogniem i Nożem byli: Skiba i Norbi. Ich zadaniem było zrolowanie futomaków. Czyje sushi było lepiej ocenione przez miłośników japonek? Podczas pracy w kuchni wyszło na jaw, że jeden z muzyków jest samurajem gawędziarzem oświeconym przez wodorosty, a drugi - ekshibicjonistą gawędziarzem, który rozsiewa plotki o kolegach z show-biznesu ;)

  Jedziesz na plażę? Uważaj na "Materacci"! Na scenie Dzień Dobry TVN Norbi, Robert Rozmus i ich wakacyjna piosenka. Myślisz, że zostanie hitem tego sezonu?

  Filip Chajzer: "Zaczął się sezon na pikniki, festyny, dni miast i wsi, dni ziemniaka, pieczarki, czy innej świni...". Dlaczego Polacy je kochają, co takiego jest w imprezach plenerowych, że chętnie wybieramy je jako rozrywkę i gdzie odbywają się najlepsze festyny w Polsce? Zobaczcie co powiedzieli nam: Sławomir Zapała, Norbi i Radek Liszewski. Lubicie festyny?

  Według jednych z badań 35 proc. pań rozstaje się z partnerami z powodu różnic w poglądach politycznych, a 27 proc. panów - ponieważ partnerka przytyła. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy aktorkę Agnieszkę Wielgosz, muzyka Norbiego i psychiatrę Bartosza Łozę, aby zapytać, dlaczego według nich ludzie się rozstają. Dowiedzieliśmy się również, co ile lat rozstaje się statystyczny Polak.

  W Zabrzu dwaj panowie założyli się o to, kto wypije więcej wódki. Jeden z nich nie żyje. Dlaczego męska rywalizacja przekracza czasem granice zdrowego rozsądku? Jak wygląda rywalizacja kobiet? A w czym rywalizują goście Dzień Dobry TVN: Michał Milowicz, dr Maja Polikowska-Herman i Norbi?

  Według aktora Brada Pitta "Kobieta jest odbiciem swojego mężczyzny. Jeśli kochasz ją do szaleństwa, ona stanie się tą miłością". Czy tego samego zdania są goście Dzień Dobry: felietonistka Katarzyna Lengren, stylistka Maja Sablewska i muzyk Norbi?

  Dostaliście kiedyś nietrafiony prezent? Na pewno tak. Co zrobić z tym fantem? Zatrzymać czy oddać komuś innemu? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Norbiego o to, co robi z takimi podarunkami. A skąd wzięły się dziury w jego swetrze? Czy przy wyborze ubioru zainspirował się Kayne Westem? ;-)

  Pierwsze dni wspólnego mieszkania bywają trudne dla par. A jak było w przypadku gości Dzień Dobry TVN: aktorki Andżeliki Piechowiak i muzyka Norbiego? Czy było coś, co ich denerwowało w partnerach? Natomiast psychologa Piotra Mosaka zapytaliśmy, czy możliwy jest udany związek bez wspólnego zamieszkania przed ślubem.

  W Internecie zdjęcie nauczycielki w obcisłej sukience wywołało ogromne zamieszanie. Jak dowodzą amerykańskie badania, nauka idzie nam o wiele lepiej, jeżeli uczą nas atrakcyjni fizycznie nauczyciele. Czy może to powodować dekoncentrację uczniów? Jak swoje czasy szkole wspominają nasi dzisiejsi goście? Czy podkochiwali się w swoich nauczycielach? Na kanapie Dzień Dobry TVN zasiedli: aktorka Paulina Holtz oraz muzycy Krzysztof Skiba i Norbi.

  Latem rodzi się wiele miłości. Dlaczego ciepłe miesiące sprzyjają romansom? Dlaczego z wakacyjną miłością nie można wiązać poważniejszym planów? Rozmawialiśmy o tym z edukatorką seksualną Joanną Keszką, psychologiem Piotrem Mosakiem i piosenkarzem Norbim. Zobaczcie, do jakich gorących scen - podczas tej rozmowy - dochodziło w Dzień Dobry TVN ;)

  W kolejnym odcinku cyklu "Fura Gwiazd" Sławomir zabrał na przejażdżkę Norbiego. Muzyk był tak bardzo podekscytowany zaproszeniem Sławomira do "Fury Gwiazd", że wycałował go po dłoniach. Za co Norbi ceni Sławomira? Czy udało mu się namówić Sławomira do wspólnego występu?

  Norbi był tak bardzo podekscytowany zaproszeniem Sławomira do "Fury Gwiazd", że wycałował go po dłoniach. Do czego się jeszcze posunął? Jak bardzo panowie się zaprzyjaźnili? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie już w najbliższą niedzielę w Dzień Dobry TVN ;)

  Żyjemy w czasach, kiedy dzielimy się ze światem wszystkim. Czy publiczne oświadczyny to dobry pomysł? Dlaczego mężczyźni decydują się na oświadczyny z wiwatującą publicznością w tle? Czy robią to, by się dowartościować? Czy nie jest to wywieranie zbyt dużej presji na partnerce? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: psycholog Maria Rotkiel i wokalista Norbi.

  Kasety magnetofonowe, na które nagrywaliśmy przeboje z radia w latach 80. i 90. były symbolem nowoczesności. Potem nastała era technologii cyfrowej. Teraz kasety wracają i zyskują nowych fanów. Dlaczego nie możemy zapomnieć o magii kaset magnetofonowych? Swoimi wspomnieniami podzielili się z nami: Paulina Młynarska, dziennikarka, Maciej Miecznikowski, muzyk i Norbi - Norbert Dudziuk, piosenkarz.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Norbi. Singiel "Studencki bal" to wspólny projekt muzyka z DJ Star, Mr.Fire i MG. Jak sądzicie, czy piosenka utrzymana w klimacie pop-dance ma szansę podbić listy przebojów? Podoba się Wam?

  Komunikacja w związku. Trudny temat, zwłaszcza, kiedy w grę wchodzi konflikt interesów. Czy płeć determinuje skłonności do konfliktów? O co pary kłócą się najczęściej i skąd bierze się chęć do manipulacji partnerem? Czy szantaż emocjonalny rozwiązuje sprawę? Na kanapie Dzień Dobry TVN Norbi, Katarzyna Wołejnio, Edyta Pazura oraz Paulina Młynarska radzą, jak skutecznie komunikować się z drugą osobą.

  Czy wiedzieliście, że Norbi - Norbert Dudziuk i Krzysztof KASA Kasowski niezwykle często są myleni przez swoich fanów? Panowie ów fakt postanowili wykorzystać- napisali utwór, który ma szansę stać się kolejnym przebojem lata. Jak im się współpracowało?

  Już w sobotę w naszym studiu spotkanie na szczycie. Na scenie Dzień Dobry Wakacje wystąpią Norbi - Norbert Dudziuk i Krzysztof KASA Kasowski. Panowie wykonają utwór „Mylą nas”! Czy wiedzieliscie, że Norbi i KASA niezywkle często są myleni przez swoich fanów?

  Z punktu widzenia psychologii, niski, ciepły i męski głos sprawia, że szybciej go zapamiętujemy i utożsamiamy z przystojnym mężczyzną o wysokiej pozycji społecznej. Jak na głęboką barwę głosu reagują kobiety? Czy mężczyzna z niskim głosem jest bardziej atrakcyjny, czy wręcz odwrotnie - może odstraszać? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: seksuolog Izabela Jąderek, muzyk Norbi oraz fotografka Sylwia Bomba.

  Sieć oszalała na punkcie filmiku na którym ojciec i syn, pozostawieni sami w domu, dobrze się bawią. Pod nieobecność matki ojciec gra na instrumencie, a syn przygrywa mu... piekarnikiem. W studiu Dzień Dobry TVN goscmi byli: Norbert Dudziuk "Norbi", Tomasz Kwaśniewski, oraz Rafał Cieszyński, aktor, ojciec dwójki dzieci. Wszyscy są tatusiami i zdarza im się zostać sam na sam ze swoimi dziećmi. Co wtedy się dzieje? Będziecie zaskoczeni, jakie zabawy tatusiowe mogą wymyślić dla swoich dzieci.

  Gwizdy, cmokanie, niewybredne, chamskie, wulgarne komentarze pod adresem kobiet czy dziewcząt - niektórzy mężczyźni tak poodrywają kobiety. Tylko że to już nie podryw, a przemoc i molestowanie seksualne. Jego ofiarą pada aż 85 proc. kobiet w Polsce. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: socjolog Tomasz Sobierajski oraz muzyk Norbi. Jak walczyć ze słowną agresją i mową nienawiści?

  Piękni, znani i bogaci. To o nich czytacie w w kolorowych magazynach i portalach internetowych. To z nimi rozpoczynacie każdy dzień, przynajmniej tak twierdzi Filip Chajzer. Czy celebryci potrafią pozować na ściance? Czym byliby bez ścianki? I wreszcie, jak powinno się pozować na ściance? Filip Chajzer przyjrzał się z bliska i ściance, i celebrytom. Jakich rad udzielili mu: Natalia Siwiec, Grażyna Olbrych, Monika Pietrasińska i Norbi? Która celebrytka pomyliła Zygmunta Chajzera z Filipem? :-)

  Te piosenki nuciliśmy wszyscy. "Dzień gorącego lata" Big Day, "Rowery dwa" Yaro, Norbi "Kobiety są gorące, Jakub Molęda "Mogę wszystko". Pamiętacie te hity? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: Jakub Molęda z LO27, Jarek Płocica, "Yaro", producent muzyczny i muzyk, Marcin Ciurpiński oraz Anna Zalewska-Ciurapińska z zespołu Big Day. Czym się dziś zajmują?

  Norbi i Biba podjęli się niezwykłego zadania. Próbowali tak wystylizować dwie modelki, by ich wygląd spełnił pewne ich wymagania. Pomagały im nasze makeupistki. Zobaczcie, na jaką okazję panowie stylizowali panie. Efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania!

  Nie trzeba być krezusem, by właściwie i się pięknie oświadczyć. Jak się oświadczać, by się oświadczyć? Jak o rękę Karoliny poprosił ją mąż? Jak ważny jest element zaskoczenia w tym wypadku? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Karolina Borkowska, Norbi oraz psycholog Monika Dreger. Jak oświadczył się Norbi?

  Radek Liszewski porzucił disco-polo i jest w trakcie nagrywania nowej, solowej płyty, na której znajdziemy sporą dawkę popu, rocka, jazzu i muzyki elektronicznej. Na scenie Dzień Dobry TVN Radek Liszewski wykonał utwór „Moje miasto nie zasypia” wspólnie z Norbim. W roli tancerzy: Norbi i Piotr Kucharski.