Mistrz Smaku

  Mistrz Smaku

  Spośród pięciu wyłonionych przez jury finalistów wybraliście "Mistrza Smaku"! Tytuł ten oraz główną nagrodę o łącznej wysokości 100 000 złotych otrzymują Sylwia Ostrowska i jej szwagierka Agata. W studiu Dzień Dobry TVN wspólnie z jurorem akcji Robertem Sową przygotowały swoje popisowe dania: rybę po grecku, sandacza z pieczarkami w cieście francuskim i pijane pierogi! Smacznego.

  Zwycięzcą wspólnej akcji telewizji TVN i marki Prymat została Sylwia Ostrowska. W jej ręce trafił tytuł Mistrza Smaku. Spośród wszystkich zgłoszeń to właśnie historia Sylwii i wyjątkowy smak jej klasycznych, polskich dań zostały przez Was, widzów uznane za najlepsze. Przypomnijcie sobie raz jeszcze te chwile i zobaczcie, co o akcji mówią jej ambasadorzy.

  W kawiarence Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska gościła 10 finalistów akcji Mistrz Smaku: Agatę i Sylwię (kategoria "Kocham"), Zuzę i Michała (kategoria "Smakuję"), Matrę i Tomasza (kategoria "Lubię"), Kasię i Milenę (kategoria "Szanuję") oraz Asię i Daniela (kategoria "Pomagam"). Dlaczego zgłaszający zgłosili swoich zgłaszanych? I komu w jury w składzie: Grażyna Wolszczak, Daria Widawska i Robert Sowa wręczyło główną nagrodę w wysokości 100 000 zł?

  We wspólnej akcji telewizji TVN i marki Prymat o tytuł "Mistrza Smaku" rywalizuje pięciu kucharzy amatorów. Dziś mają okazję nie tylko się poznać, ale także wspólnie gotować. Poznajcie ich i zagłosujcie na swojego Mistrza Smaku! Głosowanie trwa tylko do 24 listopada.

  Poznajcie finalistów akcji Mistrz Smaku. Zostali oni wyróżnieni w 5 kategoriach: "Kocham", "Lubię", "Pomagam", "Szanuję" oraz "Smakuję". Jury skończyło już swoją pracę. Teraz czas na Ciebie! Zagłosuj na Mistrza Smaku. Zwycięska para wygra w sumie 100 000 zł.

  Trwa wspólna akcja telewizji TVN i marki Prymat. Jury rozpoczęło obrady. Kto został przewodniczącym jury akcji "Mistrz Smaku" - Michel Moran czy Robert Sowa? Kto nie zgadza się z tym wyborem? Jacy kandydaci na "Mistrza Smaku" podobają się Darii Widawskiej, a jacy Grażynie Wolszczak? Głosowanie trwa od 8 do 24 listopada.

  W kuchni Dzień Dobry TVN Damian Kordas gościł uczestniczkę akcji "Mistrz Smaku" Agnieszkę Sępińską i jej córkę Wiolettę. Przygotowali dla nas: tagliatelle z pulpecikami wege, ravioli i bezglutenowe naleśniki z musem karmelowym i pieczonym jabłkiem. Smacznego!

  Michał Łykowski jest trenerem crossfitu. Do akcji Mistrz Smaku w kategorii "Smakuję" zgłosił swoją dziewczynę Zuzannę Ratajczak. "Dzięki niej odkryłem, że jedzenie nie musi być jałowe i oznaczać jedzenia w kółko kurczaka z ryżem" - powiedział Michał. Poznajcie Michała i Zuzię - parę, której miłość zaczęła się od Święta Hubertusa.

  W kuchni Dzień Dobry TVN gościliśmy kucharza Andrzeja Polana oraz Natalię Melkowską i Lenę Gryszko. Lena jest ciocią Natalii, która zgłosiła Lenę do akcji "Mistrz Smaku". Dlaczego to zrobiła i jak uzasadnia swoją decyzję? Skorzystajcie też z przepisów na: zupę pieczarkowa z fasolą i pomidorami oraz królika w śmietanie z ziemniaczanym purée. Smacznego!

  Piotr Kwiatkowski jest kolejnym kandydatem na Mistrza Smaku. Do udziału w akcji, w kategorii Szanuję, zgłosiła go siostra Ilona, która uważa Piotra nie tylko za świetnego kucharza, ale też kochającego brata. - Jej brat jest dla mnie Mistrzem Smaku, ponieważ gotowanie to nie tylko jego pasja, ale całe jego życie - mówi Ilona Kamińska.

  Przypominamy o naszej akcji Mistrz Smaku. Nie chodzi jednak o sławy świata kulinarnego, a o ludzi wokół nas. Twoja mama świetnie gotuje? Babcia robi najlepszą ogórkową na świecie? Mąż codziennie zaskakuje Cię w kuchni? A może znajomi wychwalają Twoje wypieki? Zgłoś własnego Mistrza Smaku! Czekamy na Wasze zgłoszenia!

  W ramach akcji Mistrz Smaku gościliśmy w Dzień Dobry TVN Justynę Ryngajłło-Głowacką, Jana Ryngajłło i aktorkę Darię Widawską. Przygotowali dla nas: penne z bakłażanem, wegańską fasolkę po bretońsku i tatara z suszonych pomidorów.

  Ewelina Ziółkowska i Magdalena Wółkiewicz przyjaźnią się od czasów gimnazjum. Razem przeżyły te najlepsze i najgorsze chwile w życiu, jak przeszczep serca Magdy. Później Ewelina wyjechała z rodzinnego Płocka do Warszawy, by tam studiować i pracować. Przyjaciółki w trudnych momentach pociesza jedno: smak czekolady. Najlepiej w postaci sufletu. A ten najlepiej smakuje w wykonaniu Magdy. Między innymi z powodu tego sufletu Ewelina zgłosiła ją jako swojego Mistrza Smaku w kategorii Lubię.

  Agnieszka Cygan zgłosiła swoją mamę Joannę jako swojego Mistrza Smaku w kategorii "Kocham". W naszej kuchni, wspólnie z Michelem Moranem, przygotowały swoje popisowe dania! Poznajcie ich przepisy i ... zgłaszajcie swoich Mistrzów Smaku!

  Chcemy pokazać światu naszych Mistrzów Smaku. Nie chodzi jednak o sławy świata kulinarnego, a o ludzi wokół nas. Twoja mama świetnie gotuje? Babcia robi najlepszą pomidorową na świecie, a mąż potrafi w kuchni wyczarować coś z niczego? Zgłoś swojego Mistrza Smaku! Oto kolejny kandydat - Pan Krzysztof Kroc, którego zgłasza do akcji Mistrz Smaku jego żona Malwina. Dlaczego według niej zasługuje na miano Mistrza Smaku?

  W kuchni Dzień Dobry TVN Andrzej Polan gościł Artura Chmielewskiego i Marcina Dudę, uczestników akcji "Mistrz Smaku". Artur zgłosił do akcji Marcina, ponieważ - jak mówi - przyjaźnią się, lubią jeść i Marcin lubi gotować. Specjalizuje się w mięsie. Ponoć nawet desery robi z mięsa! Skorzystajcie z ich przepisów na naszej stronie.

  Poszukujemy Mistrzów Smaku, czyli osób, które z oddaniem i miłością gotują dla innych. Kandydatów można zgłaszać w pięciu kategoriach: Kocham, Szanuję, Lubię, Smakuję i Pomagam. Przedstawiamy Wam jedną ze zgłoszonych do akcji kandydatek - Małgorzatę Górską, która uczy diety chorych na boreliozę, na którą sama choruje. Gotowanie jest jej pasją.

  Mistrz Andrzej Polan polecam Wam trzy przepisy na zupę ogórkową. W kuchni Dzień Dobry TVN przygotował: klasyczną zupę ogórkową, krem z kiszonego ogórka z wędzoną rybą i kurkami oraz zupę imprezową, czyli zupę z ogórkami, boczkiem i grzankami. Lubicie ogórkową? Skorzystajcie z jego przepisów!

  W Łomiankach pod Warszawą osiedlili się bracia Szczepanikowie z zespołu Pectus. Mieszka tutaj także ich mama Bogumiła, która jest ich mistrzem smaku. Za co bracia cenią przygotowane przez nią dania?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy jurorów akcji "Mistrz Smaku": Grażynę Wolszczak, Darię Widawską, Roberta Sowę i Michela Morana. Jaka jest ich ulubiona potrawa? Kto kojarzy im się z dobrą kuchnią? Co na śniadanie w dzieciństwie jadał Robert Sowa, a co Daria Widawska? Który z jurorów "Mistrza Smaku" nie potrafi gotować?

  Do kuchni Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy ambasadorów akcji Mistrz Smaku: Damiana Kordasa i jego babcię Felę oraz Natalię Siwiec. Przygotowali dla nas: torcik z placków ziemniaczanych, szarlotkę z solonym karmelem, tort naleśnikowy z serkiem waniliowym i owocami oraz nowoczesną sałatkę jarzynową.

  Chcemy pokazać światu naszych Mistrzów Smaku. Nie chodzi jednak o sławy świata kulinarnego, a o ludzi wokół nas. Twoja mama świetnie gotuje? Babcia robi najlepszą ogórkową na świecie? Mąż codziennie zaskakuje Cię w kuchni? A może znajomi wychwalają Twoje wypieki? Zgłoś własnego Mistrza Smaku!

  Kto Twoim zdaniem gotuje najlepiej na świecie? Mama? Babcia? A może pani w szkolnej stołówce? Dla Joanny Krupy kulinarnym idolem jest Magda Gessler. A czyje gotowanie najbardziej docenia Magda? Razem z Damianem Kordasem, zwycięzcą MasterChefa, Magda Gessler i Joanna Krupa opowiedziały o naszej nowej akcji. Szukamy Mistrza Smaku! Na Wasze zgłoszenia czekamy do końca października.