Jacek Bilczyński

  Jacek Bilczyński

  Ile ważysz? Jaki nosisz rozmiar i jaką miseczkę? Czego pragniesz? Czy jest coś, czego Twój mężczyzna nie wie o tobie? Co mężczyzn pociąga w kobietach? Co ich drażni? Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy: aktora Rafała Cieszyńskiego, trenera fitness Jacka Bilczyńskiego, Leszka Żukowskiego i socjolog Julitę Czarnecką, która jest doradcą na portalu randkowym.

  Istnieją takie, które są bardziej niebezpieczne niż inne. Ile to jest 2000 kilokalorii? Ile bananów wchodzi na 2000 kalorii, ile hamburgerów, a ile marchewek? W studiu Dzień Dobry TVN gościem był Jacek Bilczyński, trener fitness. Jak jedzą Polacy i ile kalorii dziennie spożywa przeciętny Polak?

  Jacek Bilczyński w kuchni Dzień Dobry TVN przygotował wysokobłonnikowe słodkości: jęczmienne i owiane ciasteczka Sante z twarogiem i dietetycznym masłem czekoladowym, dietetyczne otrębowo-bananowe muffiny oraz płatki z owocami i miodem. Smacznego!

  W kuchni Dzień Dobry Wakacje Jacek Bilczyński, ekspert ds. żywienia i aktywności fizycznej przygotował posiłki dające mnóstwo energii: domowy napój izotoniczny z solą himalajską, pieczywo chrupkie z wędzonym łososiem, guacamole i solą himalajską oraz naleśniki z Musli Lo, gruszką i kawałkami arbuza.

  Białko to najważniejszy składnik w naszej diecie. Często przez nas pomijany lub spożywany w nadmiarze. Jacek Bilczyński w kuchni Dzień Dobry TVN zdradził, jak komponować białkowe posiłki, by nie podupaść na zdrowi, cieszyć się zgrabną sylwetką i być w formie!

  W te wakacje roszady wśród prowadzących. W niedzielę będziecie mieli okazję zobaczyć, jak współgra ze sobą duet - Dorota Wellman i Bartek Węglarczyk. Zaczynamy od 8:30! A w programie: Jacek Bilczyński, Łukasz Jemioł, Joanna Jabłczyńska, Dorota Wellman w pracowni mistrza Rafała Olbińskiego, Piotr Głowacki, Mikołaj Roznerski, Roman Paszke, relacja z otwarcia restauracji Basi Ritz, Jula na czacie, prof. Zbigniew Lew-Starowicz, Karolina Wajda, Michel Moran oraz Kuba Porada.

  Przed nami wakacje, to już ostatni moment by doprowadzić naszą sylwetkę do "plażowego wyglądu". Czy w ciągu kilku tygodni jakie nam zostały jesteśmy jeszcze w stanie coś zmienić? O radę poprosiliśmy dietetyka i trenera gwiazd Jacka Bilczyńskiego.

  8 tysięcy Polaków trenuje triathlon. Liczba ta może wzrosnąć nawet do 100 tysięcy! Triathlon stał się nowym sportem narodowym Polaków. Czy jest to sport dla każdego? O tym w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z trenerem fitness Jackiem Bilczyńskim oraz doktorem Piotrem Gryglasem.

  Trener personalny Jacek Bilczyński przekonuje, że to, co zjadamy ma istotny wpływ na naszą sylwetkę. W kuchni Dzień Dobry TVN przygotował trzy posiłki, które są nie tylko pyszne i słodkie, ale także zdrowe i niskokaloryczne. Te posiłki to... desery :) Skorzystajcie z jego przepisów na: naleśniki z borówkami i sosem waniliowym, dietetyczny czekoladowy pudding, dietetyczne cynamonowe muffiny!

  Trener osobisty Jacek Biliczyński, który trenuje m.in. Annę Bałon, zademonstrował w studiu Dzień Dobry TVN ćwiczenia, które zalecił Annie Bałon na pierwszych zajęciach. Te ćwiczenia możecie sami wykonywać w domu. Czy Robert Kantereit sobie z nimi poradził? Z jakim ćwieczeniem Anna Bałon miała największe problemy?

  To taki, który używa swoich umiejętności kulinarnych, aby wywrzeć wrażenie na potencjalnych partnerkach. Dosłownie trafia przez żołądek do serca! W kuchni Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Marcin Spenner, trener gwiazd Jacek Bilczyński oraz uczestnik programu „Ugotowani” Jacek Olewniczak.