hokej

  Dochód z imprezy przekazano na ważny cel.

  Gromee jest producentem muzycznym, DJ-em oraz autorem tekstów. Tworzy głównie muzykę klubową, reprezentował też nasz kraj podczas Eurowizji. W Dzień Dobry TVN Andrzej Gromala opowiedział o swoim nietypowym hobby.

  Do niedawna kibice drużyny GKS Tychy przychodzili na mecze jedynie dla hokeja. Od jakiegoś czasu uwagę fanów zimowego sportu przyciągają też cheerleaderki dopingujące hokeistów. Jaka jest ich rola podczas meczu? Na kim wzorują się cheerleaderki z Tychów? Z cheerleaderkami rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Robert Stockinger.

  Wojtek Wolski jest kanadyjskim hokeistą polskiego pochodzenia. Kiedy zdecydował, że chciałby zajmować się tym sportem na poważnie? Czy jego syn też już zaczął grać w hokeja? Jak wspomina grę w polskim klubie? Czym by się zajmował, gdyby nie postawił na sport? Z Wojtkiem spotkała się prowadząca cykl Dzień Dobry Kanado! Irmina Somers.

  Jako dziecko razem z rodzicami wyjechał z Polski do Kanady. Hokeista Wojtek Wolski grał w Rosji, Kanadzie i Polsce. Czy Toronto to jego miejsce na Ziemi? Jak wspomina polski zespół, którego był członkiem? W niedzielę w Dzień Dobry TVN wywiad z hokeistą.

  Zaczynają się ferie zimowe. Jak zorganizować dziecku czas, by nie spędziło dwóch tygodni przed komputerem? Dziennikarz Dzień Dobry TVN wybrał się na lodowisko w Tychach, by sprawdzić, co oferuje dzieciakom w czasie zimowych wakacji. Zobaczcie, jak sprawdził się w roli hokejowego bramkarza!

  Hokej podwodny to nowa dyscyplina sportu, która dopiero wchodzi na polskie baseny :) Jak, pod wodą, poradził sobie Bartek Jędrzejak? Zobaczcie koniecznie!

  Mike Danton to kanadyjski hokeista. Nie miał łatwego życia. Bito go i torturowano. Jego ojciec był agresywnym alkoholikiem, Mike chciał zlecić jego zabójstwo.Teraz sam ma synka, który jest jego oczkiem w głowie. Zawsze stara się postępować odwrotnie do potencjalnego postępowania swojego ojca. W studiu Dzień Dobry TVN Mike odpowiedział historię swojego życia, która mogłaby posłużyć za scenariusz dobrego hollywoodzkiego filmu. Oscarowego.

  W najbliższą niedzielę w Dzień Dobry TVN Mike Danton - kanadyjski hokeista polskiego pochodzenia - opowie o swoim upadku i trudnych relacjach z ojcem. Bądźcie z nami od 8:30!

  Trenerzy, aby zmotywować swoich zawodników, potrafią na nich krzyknąć. Jedni robią to po prostu w nerwach, inni mają taki styl pracy. Ci ostatni, do podniesionego tonu, dorzucają jeszcze obelgi, szczypanie, ciągnięcie za włosy. Jak mówią, robią to dla dobra swoich podopiecznych. Czy to właściwa metoda treningowa? Na co może pozwolić sobie trener w stosunku do zawodników? O swoich doświadczeniach z trenerami opowiedzieli w Dzień Dobry TVN: tancerka baletowa Izabela Sokołowska i hokeista Mariusz Czerkawski.

  Był małym grubaskiem, który bardzo słabo poruszał się po lodzie...nic nie zapowiadało, że zostanie gwiazdą NHL - najlepszej ligi hokejowej na świecie. O swojej drodze na sportowe szczyty opowiedział nam Mariusz Czerkawski.

  Wojtek Wolski urodził się w Zabrzu, ale już jako dwulatek wyjechał wraz z rodziną do Kanady. Pierwsze łyżwy, które miał na nogach, należały do jego starszego brata. Treningi hokeja na lodzie rozpoczął w wieku 7 lat, a już jako osiemnastolatek dostał się do NHL. Od dwóch tygodni, z powodu lokautu w NHL, gra w drużynie z Sanoka. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy go razem z tatą Wiesławem Wolskim.

  Mało jest sportowców w Polsce, którzy osiągnęli tyle, co Mariusz Czerkawski. Dotarł tam, gdzie w jego dyscyplinie dotarli tylko absolutnie najlepsi. W książce "Życie na lodzie", która 19 września trafiła do księgarni, były hokeista opowiada o swojej karierze i życiu prywatnym. To wywiad-rzeka przeprowadzony przez dziennikarza Wojciecha Zawiołę. W studiu Dzień Dobry TVN Mariusz zdradził kulisy powstawania rzeczonej publikacji.

  W domu Oli Krzemień dzień bez hokeja to dzień stracony. W hokeja gra brat i szwagier, a tata to wymagający trener. Zobacz, jak Ola trenowała z mistrzem hokeja Mariuszem Czerkawskim!

  Sylwester Flis jest niepełnosprawny i porusza się na wózku inwalidzkim. Od urodzenia choruje na przepuklinę mózgowo - rdzeniową. Cel i sens życia odnalazł w sporcie. Hokej to dla niego pasja i odskocznia od codzienności.