awaria

  Wymiana sprzęgła stanowi jedną z najdroższych usług dotyczących naprawy niesprawnego pojazdu, bez względu na to, czy chodzi o samochód osobowy, czy wymianę sprzęgła w motocyklu. Sprawdzamy, czy zawsze należy wymienić całe sprzęgło, czy można też np. wymienić pompę sprzęgła.

  Wpłynęło już kilkanaście tysięcy zgłoszeń.

  mBank mierzy się z awarią. Przedstawiciele wydali komunikat w tej sprawie. - Pracujemy nad przywróceniem usługi - czytamy. Jakie utrudnienia zgłaszają klienci?

  "Prosimy o rozważenie rezygnacji z podróży".

  Według Rządowego Centrum Bezpieczeństwa we wtorek rano bez prądu było ponad 32 tysiące odbiorców.

  Numery alarmowe 112 i 911 nie działają prawidłowo. "Próbują się dodzwonić nawet 1,5 godziny".

  Prawie 32 tys. użytkowników nie ma prądu.

  Użytkownicy sieci zaczęli zgłaszać problemy z działaniem serwerów firmy OVH. Jest to jedno z największych przedsiębiorstw hostingowych w Europie. Nie działa wiele stron internetowych, także w Polsce. Prezes firmy podał już przyczynę awarii.

  Od rana 22.06.2021 r. użytkownicy smartfonów donoszą o problemach z Google. W trakcie korzystania z urządzeń, co chwilę na ekranie głównym pojawia się komunikat: "Google wciąż przestaje działać". Jak rozwiązać ten problem?

  W poniedziałek, 17 maja doszło do dużej awarii w polskim systemie energetycznym. W należącej do spółki PGE Elektrowni Bełchatów nie pracują niemal wszystkie bloki. Szacuje się, że brakuje 3900 MW mocy. Co to oznacza?

  Lekarze i pacjenci mają spory problem. Nie można bowiem wystawiać e- recept. System do ich wypisywania nie działa od soboty 15 maja. Nie jest to niestety jedyna awaria, z którą w ostatnim czasie boryka się polska służba zdrowia.

  Rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19 dla osób między 40. a 60. rokiem życia spowodowała ogromny chaos. Niektórzy otrzymali termin skierowania nawet na przyszły tydzień. Okazało się, że nastąpiła usterka w systemie, co przyznał szef KPRM Michał Dworczyk.

  Pojawiający się czarny ekran w laptopie lub w komputerze to częsty kłopot, który może, lecz nie musi być poważny. Nierozwiązany problem może jednak spowodować, że komputer będzie niezdolny do pracy. Jakie są przyczyny występowania czarnego ekranu?

  Awaria sieci ciepłowniczej na warszawskiej Pradze Północ może być wynikiem wcześniejszej awarii Elektrociepłowni Żerań - poinformowała firma Veolia Energia Warszawa SA. Obecnie bez ciepła jest 65 budynków. Przywrócenie dostaw ciepła planowane jest na godz. 20:00.

  W stołecznej elektrociepłowni Żerań doszło w czwartek do awarii, skutkującej zakłóceniami w produkcji ciepła i ciepłej wody użytkowej w dziesięciu warszawskich dzielnicach. Znany jest orientacyjny czas usunięcia awarii i likwidacji zakłóceń w produkcji.

  Czajka znowu ma problemy. Podziemny rurociąg warszawskiej oczyszczalni jest niewydolny i nadmiar ścieków kolejny raz jest zrzucany do Wisły. O awarii poinformował prezes Wód Polskich.

  Problemy z Messengerem, czyli komunikatorem Facebooka rozpoczęły się w czwartek przed godz. 9.00. Tysiące zgłoszeń o awarii pojawiło się na stronie Downdetector. Użytkownicy mają kłopot z wysyłaniem i odbieraniem wiadomości.

  700 osób trzeba było ewakuować na warszawskiej Saskiej Kępie po awarii rury z gazem, do której doszło w pobliżu jednej z podstawówek. Ewakuowani to uczniowie szkoły i mieszkańcy okolicznych domów. Ruch w tym rejonie jest utrudniony, tworzą się korki.

  Warszawa boryka się z kolejnymi problemami w oczyszczalni ścieków "Czajka". Prezydent Trzaskowski poinformował o awarii na Twitterze. Zapewnił, że nie ma ona wpływu na jakość wody dostarczanej warszawiakom.

  Poprosiliśmy Wieśka Skibę o naprawienie zepsutej skrzynki na listy. Jak się na miejscu okazało, wcale nie była to łatwa robota... Zobaczcie, jak z usterką poradził sobie Wiesiek!

  Poprosiliśmy Wieśka Skibę, naszą Złotą Rączkę, o naprawienie uszkodzonej szafy. Jakich narzędzi potrzebował Wiesiek, by naprawić szafę?

  Poprosiliśmy Wieśka "Złotą rączkę" Skibę o naprawienie zepsutej pralki. Jakich narzędzi potrzebował Wiesiek Skiba? Czy uporał się z awarią? Na ile Wiesiek wycenił swoją usługę?