Związki i seks

Ich pierwszy raz nie należał do udanych. Dziewczyna przebiła głową ścianę

Związki i seks

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Pierwszy raz

W jednym z odcinków programu "Seks-wypadki" do szpitala trafiła Jennifer, która przebiła głową ścianę podczas pierwszego razu ze swoim chłopakiem. Gregg ważył wówczas ponad 200 kg, dlatego bał się, że wyrządził jej poważną krzywdę.

"Seks-wypadki" - sezon 1

Czy chwile miłosnych uniesień mogą skończyć się katastrofą? Tak właśnie bywa w przypadku bohaterów programu "Sex-wypadki". W jednym z odcinków poznamy historię pierwszego razu Gregga, który jako nastolatek ważył 220 kg. Kompleksy związane z otyłością sprawiały, że chłopak nie miał odwagi, by stawiać pierwsze kroki w relacjach z kobietami.

Trudne historie

Prawdziwa historia porwania trzech kobiet
Prawdziwa historia porwania trzech kobietDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Wszystko się zmieniło, gdy poznał Jennifer. Dziewczyna sama zainicjowała kontakt, a wspólne zainteresowania sprawiły, że szybko udało im się zostać parą. - Spotykaliśmy się już jakiś czas, nadeszła pora, by pójść dalej - wspomina Jennifer. Choć początkowo Gregg obawiał się pierwszego razu, to widząc ją w bieliźnie, udało mu się odsunąć od siebie wszelkie wątpliwości.

Opowiedzieli, jak wyglądał ich pierwszy raz

Jennifer wiedziała, że Gregg nie miał wcześniej partnerki seksualnej, jednak zupełnie jej to nie przeszkadzało. - Byliśmy nadzy, wszystko leżało na podłodze. Starałem się z całych sił - wyznaje mężczyzna. Niestety dobra passa nie trwała zbyt długo.

- Jen opierała głowę o ścianę. Pchało ją 200 kilo. W pewnym momencie jej głowa przebiła ścianę - dodaje.

Dziewczyna była przytomna, jednak skarżyła się na silny ból głowy. Para udała się do szpitala, ale postanowiła zataić realną przyczynę jej dolegliwości. Lekarze od razu zorientowali się, że objawy nie pasują do zwykłego potknięcia. Zlecili więc tomografię, jednak całe szczęście wszystko było w porządku.

Ten i więcej odcinków serialu TLC "Seks-wypadki" znajdziesz na Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości