Jest ponad 20 cm wyższa od partnera. Internauci nie szczędzą złośliwości: "Na pewno nazywa cię mamuśką"

Autor:
Nastazja
Bloch
Źródło:
thesun.co.uk 
Jest ponad 20 cm wyższa od partnera

Różnice wzrostu i wieku to dwie najczęściej poruszane kwestie w związku. O ile to mężczyzna jest starszy i wyższy - dla wielu osób nie ma w tym nic złego. Odwrotne sytuacje często jednak budzą kontrowersje. Przekonała się o tym Ellie, która jest ponad 20 cm wyższa od swojego chłopaka.

Wybór odpowiedniego partnera – na co zwracać uwagę?

Każdego dnia na ulicy, w sklepie czy w pracy mijamy tłumy ludzi. Dlaczego na jednych zwracamy uwagę, a innych wręcz nie dostrzegamy? To samo pytanie dotyczy związków. Co sprawia, że zakochujemy się w danej osobie? Czy ważniejszy jest wygląd, a może charakter? Choć serce i rozum często nie idą ze sobą w parze, logicznym wytłumaczeniem jest kwestia osobowości. Bowiem istotne jest, aby z potencjalnym partnerem bądź partnerką mieć tematy do rozmów, wspólne zainteresowania i pasje czy chociażby poczucie humoru. Wygląd… z wiekiem przemija.

Jednak w wielu przypadkach kluczową rolę odgrywa nie tyle uroda, co wzrost. W większości panie pragną mieć u swojego boku wysokiego mężczyznę, przy którym będą mogły spacerować w szpilkach. Są jednak wyjątki. Na Tiktoku pewna para podzieliła się ze światem swoim dystansem. Zakochani przyznali, że mimo wielu nieprzychylnych komentarzy nie przejmują się krytyką. Dla nich wzrost nie ma najmniejszego znaczenia, liczy się miłość i zrozumienie.

Dziewczyna wyższa od partnera

Mają po 22 lata, wspólnie prowadzą konto na TikToku, tworzą zgrany team i nie wyobrażają sobie życia bez siebie. Ellie i Lucas początkowo tylko się przyjaźnili, z czasem pojawiło się uczucie, które przerodziło się w relacje partnerskie. Swoim szczęściem zakochani dzielą się w sieci. To, co wyróżnia ich na tle innych par, to różnice we wzroście. Ellie ma 187 cm, a partner jest od niej niższy o około 20 cm.

Partnerzy na każdym kroku humorystycznie podchodzą do różnic wizualnych. W sieci publikują zabawne filmiki i dzielą się swoją historią. I choć większość internautów kibicuje parze, są też tacy, którzy nie szczędzą kąśliwych uwag.

- "Na pewno nazywa cię mamuśką", "Ja bym tak nie mogła", "Jest bezpieczny i dobrze o tym wie" - pisali internauci. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło: thesun.co.uk 

Źródło zdjęcia głównego: Hinterhaus Productions/GettyImages

Pozostałe wiadomości