Związki i seks

Arthur O Urso - brazylijski model i romantyk na "nielegalu". Ma 9 "żon", a marzy mu się więcej

Związki i seks

Autor:
Patrycja
Sibilska
Panna młoda trzymajaca w rękach bukiet ślubny
Delmaine Donson/Getty ImagesRomantyk na "nielegalu"

Arthur O Urso to brazylijski model, którego historia miłosna mogłaby posłużyć do stworzenia filmu. Okazuje się bowiem, że influencer ma dziewięć partnerek, ale marzy mu się więcej. Mężczyzna deklaruje, że kocha wszystkie swoje "żony" i z każdą z nich zamierza mieć dziecko.

Romantyk na "nielegalu"

Arthur O Urso to brazylijski model, którego konto na Instagramie śledzi pond 60 tys. fanów. Pierwszą jego żoną została Luana Kazaki, ale on miał apetyt na więcej. Wpadł więc na pomysł, że wymieni się obrączkami z pozostałymi 8 paniami swojego serca, a ceremonię "zaślubin", która miała miejsce w Sao Paulo ogłosił "protestem przeciwko monogamii". Okazuje się jednak, że wydarzenie to miało tylko znaczenie symboliczne, ponieważ poligamia jest zakazana w Brazylii.

Uczestnicy programu "Top Model"

Nicole z “Top Model” w sesji dla „Vogue”
Nicole z “Top Model” w sesji dla „Vogue” Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Model nie zamierza jednak poprzestać na 9 partnerkach. - Moim życzeniem zawsze było mieć 10 żon. Mam tylko jedną córkę, ale chcę mieć [dziecko] z każdą z moich ukochanych. Miłość, którą czuję do każdej z nich, jest taka sama. Myślę, że niesprawiedliwe byłoby mieć dzieci tylko z jedną lub dwoma z nich - powiedział Arthur O Urso.

Arthur O Urso straci jedną z żon

Jedna z żon Urso - Agatha, podjęła jednak decyzję o rozwodzie. Model nie może zrozumieć powodów na jakie powołuje się kobieta. - Chce mieć mnie całego dla siebie. To nie ma sensu – musimy się dzielić. Jestem bardzo smutny z powodu rozłąki i jeszcze bardziej zaskoczony jej wymówką. Powiedziała, że ​​brakuje jej monogamicznego związku - wyjaśnił w jednym z wywiadów dla Jam Press. - Moje inne żony uważają, że jej postawa jest niewłaściwa i że zaakceptowała małżeństwo dla przygody, a nie dla prawdziwych uczuć – dodał.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: Delmaine Donson/Getty Images

Pozostałe wiadomości