Styl życia

Święta last minute, czyli szybki przegląd prezentowych "pewniaków". Co warto kupić bliskim?

Styl życia

Autor:
Nastazja
Bloch
Prezenty last minute - z nami zrobisz to dobrze
Prezenty last minute - z nami zrobisz to dobrzeDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Gorączka przedświątecznych zakupów trwa w najlepsze. Choć obiecywaliśmy sobie, że w tym roku nie zrobimy tego błędu, ponownie większość z nas pozostawiła kupno prezentów na ostatnią chwilę. Do Wigilii pozostał zaledwie dzień. Nie wiecie, co podarować bliskim? Magda Kordaszewska pokazała nam prezentowe pewniaki, czyli udane upominki last minute.

Prezenty last minute

Prezenty – ten temat potrafi spędzać nam sen z powiek. Zwłaszcza jeśli ktoś ma już wszystko i niczego nie oczekuje. Co zrobić, aby nie rozczarować bliskich? Przede wszystkim w szale zakupów zachowajmy równowagę. Weźmy głęboki oddech i zastanówmy się, co lubi i czym interesuje się osoba, dla której chcemy kupić upominek. - Dla maluchów polecam zabawki sensoryczne. Dla nieco starszych gra, mądrze napisana, która buduje napięcie. Przyniosłam grę, która uczy współpracy – powiedziała Magda Kordaszewska.

Dla nastolatków, które lubią zabawy manualne, idealnie sprawdzi się zestaw do szycia. Dla panów zaś nasz gość polecił retro radio, cyfrową miarkę, która laserem mierzy odległość czy lampkę z nawilżaczem. Półka dla pań - tu znalazły się myjące masażery do twarzy oraz sprzęty do domowego spa.

Prezenty zabronione

Pamiętajmy, że tak jak przy składaniu życzeń, tak i przy prezentach ważne jest wyczucie. Unikajmy upominków w postaci środków na odchudzanie czy kremów na trądzik. Może to zostać źle zinterpretowane i wprowadzi domowników w poczucie dyskomfortu. A w końcu ten czas każdy chce spędzić w spokoju i radości.

Święta last minute
Święta last minute Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Jagielski/East News

Pozostałe wiadomości