Porady

Jak utrzymać porządek w szafie z ubraniami? Z pomocą przychodzą proste triki

Porady

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Jak składać ubrania?
Jak składać ubrania?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Utrzymanie porządku w garderobie nie jest łatwe. Wiedzą o tym zwłaszcza osoby, które mogą poszczycić się okazałą kolekcją kolekcją ubrań i dodatków. Na szczęście istnieją proste sposoby na to, by doprowadzić zawartość szafy do ładu. W Dzień Dobry TVN przekonywała o tym dziennikarka i autorka poradników, Małgorzata Świgoń.

Sprawdzone sposoby na uporządkowanie garderoby

Bałagan w szafie spędza sen z powiek niejednej osobie. Tymczasem układanie ulubionych ubrań i dodatków nie musi być trudne. Utrzymanie porządku znacząco ułatwiają wieszaki, na których z powodzeniem można umieścić niemal każdy element garderoby.

- Jest super metoda, bardzo prosta i bardzo szybka, która pomaga nam dobrze powiesić swetry - tak, że one się nie wyciągną. Trzeba po prostu złożyć sweter na pół (...). Układamy wieszak tak, żeby ten haczyk wystawał pod pachą - wyjaśniła Małgorzata Świgoń, prezentując trik.

Jak zapobiec zsuwaniu się ubrań z wieszaków?

Niektóre ubrania, zwłaszcza te wykonane z satyny czy jedwabiu, łatwo zsuwają się z wieszaków. Odpowiedzią na ten problem mogą okazać się samodzielnie wykonane ograniczniki, które perfekcyjnie przytrzymują odzież.

- Nakładamy gumki albo takie patyczki dla dzieci. Może to być też wycior do fajek - zdradziła Małgorzata Świgoń.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości