Jest muzycznym Rain Manem. Jego talent docenił Marcin Wyrostek. "Warto jechać przez pół Polski, żeby się spotkać z Krzysztofem"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Reporter:
Arkadiusz Gdula
Muzyczny Rain Man
Muzyczny Rain Man Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Krzysztof Kutyła jest muzykiem-samoukiem z imponującym słuchem muzycznym. Mężczyzna od dawna inspiruje się twórczością akordeonisty Marcina Wyrostka. Zwycięzca "Mam Talent!" postanowił zaskoczyć wiernego fana i wystąpić z nim na jednej scenie.

Muzyczny Rain Man

Krzysztof Kutyła to muzyk-samouk z absolutnym słuchem. Miłość do muzyki wyniósł z rodzinnego domu, gdzie każdy na czymś grał. Jego tata muzykował na akordeonie, harmonijce, a jego siostra śpiewała i grała na gitarze. On również ma niesamowite talenty. - Potrafi nastroić gitarę ze słuchu idealnie, to rzadkość - tłumaczy szwagier muzyka Adam Waszelewski.

Muzyk jest ogromnym fanem zwycięzcy "Mam Talent!" i akordeonisty Marcina Wyrostka. Mężczyzna marzył o tym, by pewnego dnia spotkać się ze swoim idolem. Krzysztof był przekonany, że uda mu się kiedyś tego dokonać. Jak się okazuje, wcale się nie mylił, ponieważ Marcin Wyrostek postanowił urzeczywistnić jego życzenie.

Niespodzianka Marcina Wyrostka

Akordeonista dołączył do Krzysztofa podczas jednego ze świątecznych koncertów. Marcin Wyrostek był zachwycony talentem swojego fana. - Czasem nawet zawodowi muzycy nie mają tego zaangażowania. To jest ważne dzielić scenę z takimi osobami jak Krzysztof, które wiedzą, po co jest muzyka, bo ona nam leczy serducha - tłumaczy zwycięzca "Mam Talent!". - Warto jechać przez pół Polski, żeby się spotkać z takim Krzysztofem - podsumowuje.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Reporter: Arkadiusz Gdula

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości