Marcin Wyrostek

  Marcin Wyrostek jest najpopularniejszym polskim akordeonistą, który świętuje 25-lecie pracy na scenie. W Dzień Dobry TVN opowiedział o swoich początkach. Jak wspomina udział w "Mam Talent!"?

  Marcin Wyrostek oraz Anna i Marcin Jajkiewiczowie połączyli siły i wspólnie wspierają uchodźców. Stworzyli wyjątkową piosenkę "Siostra Ukraina", aby podnieść na duchu sąsiadów ze Wschodu.

  Świąteczne miasteczko Dzień Dobry TVN tym razem zawitało do Rybnika. Na miejscu nie zabrakło ciepłej herbaty, ciekawych gości i rozgrzewających występów. Na plenerowej scenie wystąpił jedyny w swoim rodzaju akordeonistka – Marcin Wyrostek.

  Marcin Wyrostek w czasie kwarantanny przypomniał sobie o sprzęcie elektronicznym, który przez 9 lat przechowywał w szafie. Urządzenie o tajemniczej nazwie looper zainspirowało go do nowych projektów, na które nigdy wcześniej nie miał czasu. Na naszej scenie artysta wykonał autorską aranżację utworu "Tanguango" Astora Piazzolli.

  Tegoroczne studniówki, ze względu na trwającą pandemię, nie mogą się odbyć. To pierwsza od 1982 roku taka sytuacja. Jest smutek, ale jest też nadzieja na lepszy czas. Jaki pomysł mają maturzyści? Sprawdził to Filip Chajzer. A w studiu Dzień Dobry TVN o swoich wspomnieniach z balu maturalnego opowiedzieli: Joanna Kurowska, Tomasz Ciachorowski i Marcin Wyrostek.

  Maj śmiało możemy ogłosić miesiącem poświęconym akordeonowi. Jego święto bywa wtedy obchodzone nawet trzy razy. Z tego też powodu porozmawialiśmy ze znanymi uczestnikami programu „Mam talent!”, którzy zauroczyli widzów swoją grą na tym instrumencie. Spotkaliśmy się też z akordeonistą Pawłem Nowakiem, który posiada ogromną kolekcję tych harmonii.

  Mateusz Hładki, Katarzyna Jaroszyńska i Basia Pasek spędzili bardzo aktywny poranek w Dąbrowie Górniczej. Wspólnie z naszymi gośćmi i widzami, którzy nas odwiedzili, zachęcali nas do porannego rozruchu, tańca i wspólnego przygotowania "dobrego, aktywnego śniadania"!

  W 2017 roku ukazał się nowy album Marcina Wyrostka - "POLACC". Na scenie Dzień Dobry TVN muzyk wykonał utwór pochodzący z tej właśnie płyty, zatytułowany "Mazurcyjek".

  "To jest wirtuozeria" - tak o grze na akordeonie Lukasa Gogola powiedział w "Mam Talent!" Agustin Egurrola. Jak chłopak trafił do programu? Co sprawiło, ze zaczął grać na akordeonie zamiast na fortepianie? Czy wiąże przyszłość z muzyką? Jego idolem jest Marcin Wyrostek, z którym spotkał się kilkukrotnie. Co o Lukasie mówi zwycięzca 2. edycji "Mam Talent!"?

  Na scenie Dzień Dobry TVN: Marcin Wyrostek & Corazon - "Nie oczekuję dziś nikogo". Nastrojowo!

  Goście Dzień Dobry TVN: Manuela Michalak, Maciej "Gleba" Florek, Karolina Gilon, Marcin Wyrostek, Marta Podobas, Justyna Ostrowska i Ewelina Lisowska dużo zawdzięczają naszej stacji. W jakich programach TVN zaistnieli? Co im dało pojawienie się w nich? Jak potoczyły się ich kariery? Sprawdziliśmy również, czy Gleba jeszcze potrafi zrobić "glebę".

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił akordeonista Marcin Wyrostek. Wykonał utwór, którym zwyciężył drugą edycję "Mam Talent!" - „Libertango”.

  Dzisiaj wieczorem startuje 10. edycja Mam talent. W dotychczasowych sezonach było wiele emocji, zjawiskowych występów i barwnych osobowości. W Dzień Dobry TVN gościliśmy zwycięzcę 2. edycji programu Marcina Wyrostka i finalistkę 1. sezonu Klaudię Kulawik. Jak wspominają swoje występy w Mam talent? Jak potoczyło się życie Klaudii po programie? Ile płyt do tej pory nagrał Marcin Wyrostek? Obok nich na naszej kanapie usiadł prowadzący Mam talent Marcin Prokop. Ile czasu "docierał się" z Szymonem Hołownią?

  Gość Dzień Dobry TVN Miłosz Caban to utalentowany piętnastoletni akordeonista z Częstochowy. Dlaczego wybrał właśnie ten instrument? Od ilu lat uczy się na nim grać? Jak techniczne umiejętności Miłosza ocenił jego idol i zwycięzca 2. edycji programu Mam talent Marcin Wyrostek?

  W Europejski Dzień Sąsiada to święto obchodzone z inicjatywy Europejskiej Federacji dla Lokalnej Solidarności. Tego dnia organizowane są festyny, konkursy i zabawy, w czasie których sąsiedzi mogą lepiej się poznać. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy restauratora Mateusza Gesslera i aktorkę Olgę Borys, aby zapytać o ich doświadczenia z sąsiadami. Jak dbają o sąsiedzkie relacje?

  Marcin Wyrostek jest świetnym, odnoszącym sukcesy akordeonistą. Zaprosiliśmy go do Dzień Dobry TVN, aby zapytać o jego pracę i rodzinę. Kiedy akordeon stał się jego pasją? Czy jego syn odziedziczył po nim talent muzyczny? Ile jego płyt okryło się platyną?

  Marcin Wyrostek jest świetnym akordeonistą. Czy talent muzyczny odziedziczył po nim jego syn Mikołaj? Spotkanie z muzykiem już w najbliższą niedzielę w Dzień Dobry TVN.

  Podobno niedaleko pada jabłko od jabłoni, dlatego dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer zajrzał do swojego ogródka, aby zbadać, co odziedziczył po swoim starym dawcy genów, czyli ojcu Zygmuncie. Postanowił też sprawdzić, jak bardzo do swoich rodziców podobni są: Maria Niklińska, Tytus Hołdys oraz Venessa Mensah.

  Jakim utworem oczarował żonę, a co gra synkowi? Gościem Sławomira w "Furze Gwiazd" był dziś Marcin Wyrostek. Jak czuje się muzyk po dwóch koncertach akordeonowych, ile kosztuje taki instrument i jak doszło do tego, że pierwszy akordeon pojawił się w rodzinie Marcina? Zapraszamy na muzyczną wyprawę ze Sławomirem!

  Marcin Wyrostek to zwycięzca drugiej edycji "Mam Talent". Od tego czasu jego kariera nabrała znaczącego tempa. Ostatnia płyta muzyka pokryła się złotem. Co robił w Katarze? Jak jego twórczość została tam odebrana? Co mu się w Katarze spodobało? O swojej przygodzie i planach na przyszłość Marcin opowiedział w studiu Dzień Dobry TVN.

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: zjawiskowa Charlize Theron o pięknie - tym wewnętrznym i zewnętrznym. Oprócz tego: wybitny pianista i przedsiębiorczy biznesmen - Stanisław Drzewiecki o swojej drugiej zawodowej pasji. A na koniec: Marcin Wyrostek o tym jak akordeonem podbić wielki świat. Bądźcie z nami o 8.30.

  W tym roku zespół Pectus obchodzi dziesięciolecie swojego istnienia i m.in. z tej okazji nagrał album "Kobiety". Na płycie znalazło się dziesięć duetów z największymi polskimi artystkami. Jedną z nich jest Irena Santor, którą - wraz z chłopkami z zespołu - gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Dlaczego artystka zdecydowała się na współpracę z braćmi Szczepanikami? Jaka jest geneza tej płyty? Zespół zaprosił również na swój koncert.

  Naszym i Państwa gościem był dziś Marcin Wyrostek - akordeonista, członek Amerykańskiego Stowarzyszenia Akordeonistów i zwycięzca drugiej edycji programu "Mam talent". Szczęśliwy człowiek, który kiedyś nie spodziewał się sukcesów, jakie dziś osiąga. Jak zmieniło się życie muzyka po udziale w talent-show? Czy "mały Wyrostek" pójdzie w ślady taty? Z muzykiem mogliście porozmawiać na czacie. Przegapiliście okazję? Zobaczcie relację z czatu!

  Mimo deszczowej aury sobotni poranek rozpoczęliśmy tanecznie! Marcin Wyrostek, specjalnie dla naszych widzów, zagrał wspaniałe tango! Czy Magda Mołek i Marcin Meller zatańczą na koniec programu?

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: jest idolką młodych, a kto dla niej jest autorytetem? U nas Margaret razem z mamą. Następnie Wojciech Pokora - ulubieniec Polaków od kilkudziesięciu lat i mąż swojej żony od lat sześćdziesięciu. Na naszych kanapach z żoną i wnuczką, która poszła w ślady dziadka. A na koniec Marcin Wyrostek na czacie, a Magdalena Popławska w trakcie nowego wyzwania. Bądźcie z nami o 8.30! Program poprowadzą Magda Mołek i Marcin Meller.

  Jaką cenę za sukces gwiazdy płacą na co dzień? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kasia Olubińska spytała o to: Marcina Wyrostka, Dorotę Williams, Piotra Polka, Tomasza Kota, Roberta Kupisza, Grażynę Kulczyk i Janusza Gajosa.

  Premiera albumu Marcina Wyrostka „For Alice” już niebawem. Nową płytę artysta dedykuje swojej żonie Alicji w podziękowaniu za spełnienie jego największego marzenia. Jakiego? W Dzień Dobry TVN opowiedział o tym, gdzie będzie grał dla Alicji. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonał utwór Marcin Wyrostek "Śmierć Marii Królowej Szkotów"

  Na scenie Dzień Dobry TVN PREMIERA! Marcin Wyrostek w utworze "Palinka". Kiedy możemy spodziewać się nowego albumu artysty i jak podoba mu się bycie ojcem? Czy Marcin gra Mikołajowi kołysanki na akordeonie?

  Marcin Wyrostek jest zwycięzcą II edycji programu "Mam Talent". Na scenie Dzień Dobry TVN Marcin wykonał utwór "Mołdavica". A już 27 września o godz. 17:00 na antenie TVN odbędzie się starcie gigantów najpopularniejszych talent show!

  W życiu Marcina Wyrostka wiele się dzieje. O to co wydarzyło się trzy dni temu i o plany zawodowe zapytał muzyka prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Meller.