Ta 90-latka zachwyca młodym wyglądem. Często mylą ją z własną córką. "Wspaniały przykład"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
kobieta.gazeta.pl
Seniorka, Wygląd

90-letnia Edna szybko zdobyła popularność w sieci. Wszystko za sprawą nagrań udostępnianych przez jej córkę. Możemy oglądać na nich, jak kobieta dba o siebie, a wszystkie te aktywności pozwalają zachować jej zadziwiająco młody wygląd.

90-latka zachwyca młodym wyglądem

TikTok to aplikacja, w której znajdziemy wiele interesujących treści, gwarantujących świetną rozrywkę. Wśród nich furorę robi nagranie pewnej 59-latki. Kobieta pokazała swoją 90-letnią mamę. Edna Giordan zachwyca na nim wyjątkowo młodym wyglądem, który nie pokrywa się z jej wiekiem.

Jak dbać o skórę?

10 minut dziennie, by pozbyć się zmarszczek
10 minut dziennie, by pozbyć się zmarszczek
wideo 2/5

Seniorka może pochwalić się doskonałą figurą oraz niebywałą sprawnością. Wszystko to sprawia, że dziś jest nawet mylona z jej o 31 lat młodszą córką. W jednym z filmów dostępnych na kanale 59-latki popularna mama przedstawiła widzom sposoby na zachowanie "wiecznej młodości".

Sekret młodego wyglądu 90-latki

Jak się okazuje, Edna zaczęła bardziej zwracać uwagę na swój wygląd w wieku 60 lat. Wówczas zdała sobie sprawę, że jej siły i mobilność zależą głównie od tego, jak będzie o siebie dbać. Kobieta postanowiła więc polepszyć sprawność fizyczną za pomocą prostych aktywności, które z czasem stały się dla niej codzienną rutyną.

90-latka stara się spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu, najchętniej w swoim ogrodzie. Oprócz tego wykonuje treningi siłowe, a także ćwiczy jogę. Kobieta dzieli się swoją wiedzą poprzez kanał córki. Tym sposobem szybko skradła serca internautów, którzy są po ogromnym wrażeniem jej osobowości.

- "To siła woli i dyscyplina, co za wspaniały przykład", "Mam 42 lata i to, co widzę, motywuje mnie do dalszej pracy nad sobą", "Powinna założyć własne konto", "Ale inspiracja, wspaniała kobieta" - czytamy w komentarzach pod nagraniami z udziałem Edny.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Źródło zdjęcia głównego: TikTok/fit__momof7/GettyImages/Alvarez

Pozostałe wiadomości