Styl życia

Para zatrzasnęła się w klatkach dla psów. "Nie mogę wyjść"

Styl życia

Źródło:
nypost.com
Klatka dla psów

Jerry i Stephanie z Kalifornii testowali klatki dla swoich pupili. Przez przypadek oboje się w nich zamknęli. Zostało to uchwycone na nagraniu, które stało się wiralem. - Na początku myślałem, że pies przesuwa skrzynię - komentują rozbawieni internauci.

Kalifornia. Zatrzaśnięci w klatkach dla psów

Jerry i Stephanie są opiekunami trzech psiaków: Cane, Corso i Mal. Ostatnio zakupili dla pupili klatki. Jak podaje nypost.com, gdy zamówienie dotarło do domu, najpierw skrzynie przetestowali ich czworonożni przyjaciele, a potem sami właściciele. - Idź! Dobry chłopiec - żartowała Stephanie, zachęcając partnera do wejścia. Nie chcąc przegapić zabawy, sama również wślizgnęła się do kojca stojącego obok. Kiedy drzwiczki zatrzasnęły się za nią, kobieta zdała sobie sprawę, że zarówno ona, jak i jej partner zostali uwięzieni w środku.

Zwierzęta

Jak pomagać zwierzętom, żeby nie szkodzić
Jak pomagać zwierzętom, żeby nie szkodzić Dzień Dobry TVN
wideo 2/27

Para zaczęła jednocześnie panikować i śmiać się, a zdezorientowane psy szczekać. Oboje próbowali się uwolnić. Po kilku minutach Jerry wpadł na pomysł, by obrócić klatkę. Zaczął nią manewrować i udało mu się zwrócić twarzą w kierunku Stephanie, po czym uwolnił partnerkę.

Uwięzieni w klatkach hitem TikToka

Ten incydent został uchwycony na domowym monitoringu. Stephanie - jako miłośniczka psów - zdecydowała się opublikować nagranie na swoim profilu na TikToku. Zabawny film w krótkim czasie stał się wiralem. Obejrzało go już ponad 12 milionów internautów.

"Na początku myślałem, że pies przesuwa skrzynię", "Uwaga dla siebie: nie zamykaj się w nowej skrzyni Olive. Zostanie dostarczona w tym tygodniu", "Hahahah, niesamowite" - komentują rozbawieni użytkownicy TikToka.

Opiekunowie psów w rozmowie z kanałem ABC Channel 13 przyznali, że gdyby nie mogli się uwolnić, użyliby Alexy do wezwania sąsiadów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: nypost.com

Źródło zdjęcia głównego: Tanja Ivanova/Getty Images/TikTok

Pozostałe wiadomości