Rusza nowy sezon "Na Wspólnej". Jedna z rodzin musi uporać się z bombą, która na nich spadła

Rusza nowy sezon "Na Wspólnej". Kiedy oglądać nowe odcinki na antenie TVN?
Rusza nowy sezon "Na Wspólnej". Kiedy oglądać nowe odcinki na antenie TVN?
Źródło: Materiały Prasowe
Wiosna wraca, a wraz z nią ulubione historie naszych widzów. To oznacza, że ponownie będziemy mieli możliwość obserwować zmagania z życiem bohaterów "Na Wspólnej". Kiedy oglądać nowe odcinki? Co wydarzy się w nowym sezonie?

Filmy i seriale

Źródło: Dzień Dobry TVN
Filmowe i serialowe hity 2022
Filmowe i serialowe hity 2022
Polscy twórcy wybierają film i serial roku
Polscy twórcy wybierają film i serial roku
Michael Imperioli i F. Murray Abraham w serial “Biały Lotos”
Michael Imperioli i F. Murray Abraham w serial “Biały Lotos”
Jak seriale wpływają na nasze życie?
Jak seriale wpływają na nasze życie?
Wampiry w filmach i serialach…
Wampiry w filmach i serialach…
Nowy film o Whitney Houston
Nowy film o Whitney Houston
Za co kochaliśmy Whitney Houston?
Za co kochaliśmy Whitney Houston?
Kobiety w filmie
Kobiety w filmie
Wielki powrót filmowych hitów
Wielki powrót filmowych hitów
Historie oparte na faktach
Historie oparte na faktach
„Jednym głosem” aktorzy i twórcy mówią jednym głosem
„Jednym głosem” aktorzy i twórcy mówią jednym głosem
Spektakularne kostiumy filmowe
Spektakularne kostiumy filmowe
1994 – rok kulturowy dla kina
1994 – rok kulturowy dla kina

Wiosna 2024 na antenie TVN - "Na Wspólnej"

Serial "Na Wspólnej" jest z nami już od 21 lat i jest najdłużej emitowaną codzienną polską produkcją. Twórcy wciąż nie powiedzieli ostatniego słowa, a kolejny sezon przyniesie niezapomniane emocje, rozterki i niespodzianki. W kolejnych odcinkach bohaterowie będą przeżywać poruszające i z życia wzięte wątki.

Nowe odcinki można oglądać w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki o godz. 20:15 na antenie TVN.

Co będzie się działo w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej"?

Mimo że pierwsze emocje opadają, Damian nie jest w stanie wybaczyć Monice zdrady. Chce rozwodu. Cieślikowie zaczynają układać sobie życie na nowo, oddzielnie. Problemy mieszkaniowe Martyny przyspieszają rozwój jej związku z politykiem. Martyna zamieszkuje u Damiana. Jednocześnie w życiu Moniki pojawia się nowy mężczyzna, Aleksander. Atrakcyjny rozwodnik, agent nieruchomości, oszaleje na punkcie Moniki. Czy to koniec małżeństwa Cieślików?

Ola, choć pełna wątpliwości, podąża za głosem serca. Ola i Mariusz bez reszty angażują się w nową – starą relację. Ale Amelia, córka Czerskiego, nie zamierza ułatwiać im życia. Poszukując akceptacji wśród rówieśników, wpada w trudne towarzystwo. Imprezy, alkohol, chłopaki – to dopiero początek problemów.

Od ślubu Kasi i Darka w ich życiu trwa sielanka. Szczęście prywatne łączą z rozwojem zawodowym. Niespodziewane trudności pojawiają się właśnie w pracy. Darek angażuje się w trudną i dwuznaczną moralnie sprawę. Tymczasem jego żona wspiera utalentowanego plastycznie ucznia. Ich relacja mocno skomplikuje życie Żbików.

Związek Weroniki i Lwa kwitnie, choć na jego drodze stają kolejne przeszkody. Kacper nie akceptuje nowego partnera matki. A Nalepa popada w poważne problemy z prawem – zostaje oskarżony o włamanie i zniszczenie mienia. Tymczasem w szpitalu pojawia się nowa kandydatka na stanowisko dyrektora. Tajemnicza Patrycja to kobieta z przeszłości Nalepy. Mocno namiesza w życiu jego i szpitala...

Kamil poświęca się pracy i opiece nad córkami. Tymczasem w Warszawie pojawia się Zuza. Jej wizyta obfituje w niespodzianki, na które Kamil reaguje mocno emocjonalnie! Ula ponownie będzie musiała podjąć decyzję – którego z rodziców wybrać.

Rodzina Smolnych musi uporać się z bombą, która na nich spadła - wyznaniem Grześka, który nie czuje się mężczyzną. Krzysztofem targają różnorodne emocje. Wie, że musi wspierać syna, ale nie wie jak to zrobić. Jednocześnie boi się, że Grzesiek stanie się obiektem dyskryminacji, czy wręcz agresji otoczenia. Nastolatek stara się poukładać swoje emocje i potrzeby, nie raniąc bliskich. Hela empatycznie go wspiera, ale z czasem jest jej coraz trudniej. Czuje, że traci swojego chłopaka – Grześka.

Małgorzata Socha wraca do "Na Wspólnej"

Na ekrany powróci także serialowa Zuza, w której postać wciela się Małgorzata Socha.

- Mój pierwszy dzień na planie "Na Wspólnej" był dla mnie absolutnie wyjątkowy. Ja wtedy marzyłam, żeby grać w tym serialu. (...) Nie było wiadomo czy zostanę na stałe w tym serialu. (...) I tak proszę poszło - piętnaście lat! - powiedziała Małgorzata Socha dla tvn.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Teofila Siewko/Marcin Godlewski

Źródło: Materiały prasowe/tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Materiały Prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości