Startuje nowa edycja "MasterChef Junior"! Na młodych kucharzy czekają słodkowodne polskie bestie

Źródło:
materiały prasowe
MasterChef Junior - zwiastun

Do kuchni MasterChefa Juniora ponownie wkroczy 16 dzieciaków w wieku od 8 do 12 lat. Młodzi i zdolni kucharze z całej Polski zaprezentują swoje umiejętności kulinarne i zawalczą o tytuł 8. MasterChefa Juniora. Ich zmagania oceniać będzie jury w składzie: Ania Starmach, Michel Moran oraz Tomasz Jakubiak.

MasterChef Junior - kiedy pierwszy odcinek 8. sezonu?

W pierwszej części odcinka kuchnia MasterChefa zamieni się w prawdziwą tropikalną wyspę. Żyrafa, zebra i małpa to nie są jedyne niespodzianki, które czekają na dzieciaki. Tematem konkurencji będą galaretkowe torty, które dzieci będą musiały zrobić w parach. W drugiej części kucharze poznają słodkowodne polskie bestie - jesiotra, suma i szczupaka. Stawką tego zadania jest immunitet, który może ułatwić awans do kolejnych odcinków.

Emisja pierwszego odcinka już w niedzielę o 20:00 w TVN i Playerze!

MasterChef Junior - nowy sezon

W tym roku zawodnicy zmierzą się między innymi z polskimi rybami słodkowodnymi – sumem, jesiotrem i szczupakiem. Jednym z wyzwań postawionych dla młodych kucharzy będzie też przygotowanie tortu galaretowego, a także dania bez użycia prądu i gazu.

Na zwycięzcę ósmej edycji show czeka statuetka MasterChefa Juniora, czek na 15 tys. złotych oraz nagroda specjalna, 35 tys. złotych od sponsora programu oraz warsztaty kulinarne.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: materiały prasowe

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości