Dzień Dobry TVN dla WOŚP. Wylicytuj wizytę w studiu i spotkanie z prowadzącymi

Źródło: Dzień Dobry TVN
Najciekawsze aukcje WOŚP
Najciekawsze aukcje WOŚP
WOŚP od lat ratuje i uczy ratować
WOŚP od lat ratuje i uczy ratować
Hołek zabiera WOŚP na rajd Dakar
Hołek zabiera WOŚP na rajd Dakar
"Fenomen" – niezwykły dokument o WOŚP i Jurku Owsiaku na antenie TVN
"Fenomen" – niezwykły dokument o WOŚP i Jurku Owsiaku na antenie TVN
31. Finał WOŚP - wejście 4.
31. Finał WOŚP - wejście 4.
31. Finał WOŚP – MasterCard
31. Finał WOŚP – MasterCard
31. Finał WOŚP – Biedronka
31. Finał WOŚP – Biedronka
 31. Finał WOŚP! - wejście 3.
31. Finał WOŚP! - wejście 3.
31 Finał WOŚP - Play
31 Finał WOŚP - Play
Trwa aukcja redakcji Dzień Dobry TVN dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Możesz wylicytować wizytę w naszym studiu i spotkanie z prowadzącymi. Jakie jeszcze atrakcje czekają na naszego gościa? Jak wziąć udział w aukcji? Sprawdź.

Redakcja Dzień Dobry TVN dla WOŚP

28 stycznia 2024 r. odbędzie się 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mottem akcji jest "Tu wszystko gra OK!", a cel to: "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!". Chcesz wesprzeć tę zbiórkę, a przy okazji przeżyć niezapomnianą przygodę?

Trwa aukcja redakcji Dzień Dobry TVN dla WOŚP. Zapraszamy do wylicytowania wizyty w studiu i spotkania z naszymi prowadzącymi. Ten dzień będzie niezapomniany - zobaczysz na własne oczy, jak powstaje najlepszy program poranny w Polsce.

Wizyta w studiu Dzień Dobry TVN

Zwycięzca licytacji zajrzy za kulisy programu, ale to nie wszystko. - Oferujemy spotkanie ze wszystkimi prowadzącymi, może jakąś aktywność dziennikarską w naszym studiu, w każdym razie proponujemy dużo atrakcji. Nakarmimy też w kuchni, na pewno będzie ktoś, kto wybitnie gotuje, także będzie full serwis - powiedziała Dorota Wellman.

DDTVN
Aukcja DDTVN dla WOŚP
DDTVN

Zapraszamy do licytacji, ponieważ to niepowtarzalna okazja, by usiąść na kanapie w studiu i poczuć się jak prawdziwa gwiazda.

LINK DO AUKCJI DZIEŃ DOBRY TVN DLA WOŚP

Licytacja kończy się 9 lutego.

Chcesz wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy? Zrób to razem z naszymi gwiazdami i dziennikarzami - poznaj inne aukcje pod tym linkiem.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl. 

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

podziel się:

Pozostałe wiadomości