Głos Perry'ego z serialu "The Last of Us" gracze mogą kojarzyć. Skąd?

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
kotaku.com/serialowa.pl
Jeffrey Pierce

Jeżeli głos Perry'ego z 4. odcinka "The Last of Us" wydawał Wam się znajomy - to macie dobre wrażenie. Aktor, który wcielił się w tą postać, podkładał głos innej postaci w grze o tym samym tytule. Kto zagrał Perry'ego i komu podkładał głos?

Jeffrey Pierce jako Perry w "The Last of Us"

Jeffrey Pierce, a właściwie Jeffrey Douglas Plitt jest amerykańskim aktorem, reżyserem i producentem filmowym. Najbardziej znany jest z tytułowej roli prywatnego detektywa z seriali "Charlie Jade", ale także z filmu "Druga Twarz" i serialu "Castle Rock". Urodził się 13 grudnia 1971 w Denver. W swojej karierze dawał głos 9 postaciom z gier. W "The Last of Us" podkładał głos Tommy'ego, czyli brata Joela. 

Filmy i seriale

Filmowe i serialowe hity 2022
Filmowe i serialowe hity 2022Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Jeffrey w obu częściach gry wcielił się w brata głównego bohatera - Tommy'ego. W serialu tę postać gra Gabierl Luna. Pierce za swoją rolę w drugiej części "The Last of Us" zdobył w 2020 nominację w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy do British Academy Video Games Awards.

Łowcy w grze a w serialu "The Last of Us"

W grze wątek buntowników - Łowców z Kansas City jest mniej rozbudowany, a postacie nie mają nawet imion. Serial po raz kolejny rozbudowuje postaci, nadaje im historię, dzięki której widzowie mają nie stać się obojętni na przemoc.

- Nie musieliśmy wypełniać potrzeby, którą miała gra wideo, czyli nasyłania na ciebie NPC-ów. Musisz zabić wiele osób w tej grze, ale dla nas przemoc była dość poważną sprawą i nie chcieliśmy, żeby ludzie stali się na nią obojętni. Więc kiedy pojawiają się wrogowie, było dla nas ważne, aby zadać pytanie: dobra, to czemu oni są wrogami? Kim są? To nie są tylko źli ludzie. Z ich punktu widzenia to wszystko ma sens, jest usprawiedliwione i to była interesująca rzecz do zbadania – wyjaśnił Craig Mazin w rozmowie ze Screen Rant.

Perry z "The Last of Us"

Perry w serialu jest prawą ręką Kathleene, przewodniczącej Łowców, będących bundownikami przeciwko FEDR'ze, których spotykamy w Kansas City w 4 odcinku "The Last of Us". Jest ocalałym, który służy w dawnej strefie kwarantanny. To nie jedyny aktor podkładający głos w grze, który ma również okazję zagrać w serialu. Fani gry na ekranie będą mogli również zobaczyć Ashley Johnson, która podkładała głos Ellie, oraz prawdopodbnie Troya Bakera, którego głosem w grze mówi Joel.

To on odkrył, że miastu zagrażają zarażeni, po czym dostaje nakaz zachowania milczenia. Prawdopodobnie jest on odpowiedzialny za militarną stronę bojowników, na co może wskazywać jego kamizelka kuloodporna, a także arsenał broni, którą nosi przy sobie. W przeciwieństwie do swojej szefowej, jest osobą spokojną i stonowaną. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko

Źródło: kotaku.com/serialowa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Axelle/Bauer-Griffin / Contributor/Getty Images

Pozostałe wiadomości