"Tan Mom" spędziła lata na solarium. "Jestem wdzięczna, że nie zachorowałam jeszcze na raka skóry".

Autor:
Maria
Czarniecka
Źródło:
pudelek.pl

Patricia Krentcil znana jako "Tan Mom" szczyt popularności ma już za sobą. Kobieta zasłynęła w mediach jako nieodpowiedzialna mama, która zabrała swoje 5-letnie dziecko na solarium. Co dziś robi i jak skończyła się jej miłość do opalania? Krentcil nie może już cofnąć tego, co zrobiła sobie przez zbyt częste uczęszczanie na solarium.

Kim jest "Tan Mom"?

Patricia Krentcil rozgłos zyskała w 2013 roku. Wszystko zaczęło się od poparzeń, które miała na ciele jej 5-letnia wówczas córka. Panie w przedszkolu, były przekonane, że dziecko nabawiło się ran przez solarium, do którego Krentcil miała ogromną słabość. Kobieta wypierała się zarzutów i przez lata upierała się, że jej córka po prostu zasnęła na słońcu. W końcu dziecko samo miało przyznać, że mama kazała jej "zbrązowieć" na solarium, a wszystko to po to, by "podobać się chłopcom".

Pielęgnacja dłoni

Jak zadbać o dłonie zimą?
Jak zadbać o dłonie zimą?Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

"Tan Mom" postanowiła wykorzystać 5 minut rozgłosu dane jej przez media. Mimo tego, że groziło jej odebranie dzieci, wzbudzała kontrowersje kolejnymi wygłupami. Pojawiała się pijana na ściance, upadała przed obiektywami, a nawet pokazywała fotografom swoją bieliznę. Gdy pojawiały się słowa krytyki, Krentcil broniła się tym, że ludzie zazdroszczą jej urody i figury.

Co dziś robi "Tan Mom"?

Kobiecie nie udało się zagrzać miejsca w show-biznesie na dłużej i zniknęła tak szybko, jak się pojawiła. Dziś Krentcil ma 54 lata, piątkę dzieci, a szkody, jakie wyrządziło na jej skórze solarium, są nieodwracalne.

- Nie chciałam być aż tak ciemna. Jestem wdzięczna, że nie zachorowałam jeszcze na raka skóry. Jestem tu, na tej ziemi, po coś i dalej tu będę dla moich dzieci - mówiła w 2022 roku Krentcil.

- Promieniowanie ultrafioletowe, a szczególnie solarium, bo to jest bardzo silne promieniowanie, dużo większe niż słońce, prowadzi w bezpośredni sposób do nowotworów skóry - mówił w Dzień Dobry TVN onkolog Piotr Rutkowski.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Maria Czarniecka

Źródło: pudelek.pl

Źródło zdjęcia głównego: Bennett Raglin/Getty

Pozostałe wiadomości