Newsy

Oscary 2023. Kto poprowadzi 95. edycję? "Witamy z powrotem"

Newsy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Twitter
Wręczenie nagród

Choć Oscary 2023 odbędą się dopiero 12 marca, to już dziś możemy dowiedzieć się pierwszych szczegółów dotyczących gali. Akademia Filmowa opublikowała informację, w której zdradziła, kto poprowadzi 95. edycję rozdania nagród.

Oscary 2023 - prowadzący

Oscary budzą ogromne emocje wśród fanów kina i nie tylko. Wszyscy z niecierpliwością czekają na ten wyjątkowy wieczór, gdy dowiemy się, kto tym razem zyskał uznanie Amerykańskiej Akademii Filmowej. Choć na kolejną galę będziemy jeszcze musieli poczekać, to już teraz możemy dowiedzieć się komu przypadnie zaszczytna rola prowadzącego.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Tę wiadomość ogłoszono w mediach społecznościowych. Akademia zdradziła, że w 2023 roku nie będzie już kilku gospodarzy wieczoru. Przypomnijmy, że na ostatnim rozdaniu było ich aż trzech (Regina Hall, Amy Schumer i Wanda Sykes). 12 marca na scenie pojawi się Jimmy Kimmel. Komik cieszy się ogromną popularnością w Stanach Zjednoczonych.

Jimmy Kimmel prowadzącym Oscary

Może wydawać się, że to dość bezpieczny wybór. Ceniony prezenter prowadził już Oscary w 2017 i 2018 roku. - Przedstawiamy gospodarza 95. Oscarów, Jimmy'ego Kimmela. Witamy z powrotem - czytamy na Twitterze "The Academy".

Kiedy odbędzie się gala? Rozdanie nagród Akademii Filmowej już 12 marca 2023 roku, tradycyjnie w Dolby Theatre w Hollywood.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Twitter

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages/Biod

Pozostałe wiadomości