"Milionerzy". Uczestnik zadzwonił do przyjaciela przy drugim pytaniu. Gdzie znajduje się "Train Street"?

Milionerzy. Gdzie znajduje się "Train Street"?
Milionerzy. Gdzie znajduje się "Train Street"?
727. odcinek "Milionerów" przyniósł uczestnikom nową dawkę emocji, a widzom rozrywkę. Po raz kolejny gra toczyła się o najwyższą stawkę. Mało jednak brakowało, a prawie na samym starcie rozgrywki szansę na milion przekreśliłoby pytanie o "Train Street". Sprawdź, czy znałbyś odpowiedź.

"Milionerzy" i pytanie o "Train Street"

W 727. odcinku "Milionerów" grę kontynuował Sławomir Świątecki. Przy pytaniu za 250 tys. zł dotyczącym najpopularniejszej łódzkiej potrawy skorzystał z dwóch kół ratunkowych. Najpierw poprosił o pomoc publiczność, a następnie zdecydował się na zmianę zadania. Na nie odpowiedział bardzo szybko. Po usłyszeniu pytania za 500 tys. zł o obiecadło Sławek przyznał, że nie zna odpowiedzi. Nie chciał ryzykować i postanowił zakończyć grę.

Po tej decyzji Sławomira Świąteckiego inni uczestnicy programu otrzymali możliwość powalczenia w eliminacjach o to, by zagrać o milion. W odpowiedniej kolejności mieli ułożyć tytuły utworów Aleksandra Fredry. Najszybszy okazał się Jakub Świdziniewski. O graczu wiadomo, że pochodzi z Olsztyna i studiuje w Warszawie lingwistykę stosowaną. Obecnie jest na czwartym roku.

- Od niedawna pracuję w biurze tłumaczeń - powiedział.

Dalsza część tekstu poniżej

Milionerzy

Mikołajkowy odcinek "Milionerów" z gwiazdami
Źródło: Dzień Dobry TVN
Mikołajkowy odcinek specjalny „Milionerów”
Mikołajkowy odcinek specjalny „Milionerów”
Pan Jacek - najnowszy polski milioner
Pan Jacek - najnowszy polski milioner
Milion na marzenia
Milion na marzenia
Milionerzy – pytania dla prowadzących
Milionerzy – pytania dla prowadzących

"Milionerzy" - gdzie znajduje się "Train Street"?

Na pierwsze pytanie Jakub Świdziniewski odpowiedział bez problemu, dzięki czemu usłyszał zadanie za 1000 zł, które brzmiało: W stolicy którego państwa przejeżdżające pociągi prawie że ocierają się o domy i lokale usługowe słynnej "Train Street"?

 • A. Francji
  • B. Wietnamu
   • C. Wielkiej Brytanii
    • D. USA

     Uczestnik początkowo brał pod uwagę Wielką Brytanię oraz USA. Nie był jednak pewien swojego wyboru. - Na pewno odrzuciłbym Francję. Konsternuje mnie Wietnam w tym zestawieniu - powiedział. Chwilę później poprosił o telefon do przyjaciela. Po drugiej stronie linii czekał na niego wujek. Ten doradził mu zaznaczenie odpowiedzi B. Wietnamu.

     Ten wybór okazał się trafny, dzięki czemu Jakub Świdziniewski mógł kontynuować zabawę. - To poprawna odpowiedź. Doskonale - skwitował Hubert Urbański.

     "Milionerzy" - gdzie i kiedy oglądać?

     Program "Milionerzy" można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20:55 w TVN i w Playerze.

     Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

     Zobacz także:

     Autor: Oskar Netkowski

     podziel się:

     Pozostałe wiadomości

     Apokalipsa w galerii sztuki
     Materiał promocyjny

     Apokalipsa w galerii sztuki