Trendy modowe

Zobacz, jak pięknie i modnie wyglądać w karnawale za nieduże pieniądze

Trendy modowe

Aktualizacja:

Niektórzy są zdania, że piękny wygląd gwarantuje wyłącznie odpowiednio gruby portfel, ale to nieprawda. W programie pokazaliśmy, jak zabłysnąć w karnawale i nie wydać fortuny na modne i piękne stylizacje.

Piękna suknia karnawałowa z wypożyczalni

Zjawiskowa kreacja nie musi być droga. Niezależnie od tego, co chcemy założyć na karnawał, możemy zachować spokój. Trwające obecnie wyprzedaże oraz ceny oferowane przez wypożyczalnie ubrań umożliwią nam znalezienie kreacji na karnawałową zabawę w przystępnej cenie.

Wypożyczalnia to bardzo fajna alternatywa dla pań, które przykładowo nie mają za dużo wyjść i wychodzą raz na jakiś czas

- powiedziała ekspertka od wizerunku, Marta Pożarlik.

Wystarczy więc zaznajomić się z panującymi obecnie trendami. Albo po prostu wybrać to, co nam się spodoba.

Nowy Rok - krok w stronę zdrowia
Nowy Rok - krok w stronę zdrowia
wideo 2/4

Trendy karnawałowe

Karnawał kocha brokat, cekiny. Co do tego nie ma wątpliwości. Chcąc olśnić wszystkich dookoła i nadać swojej stylizacji szyku, postaw na pełną blasku kreację.

Karnawał lubi, gdy wyglądamy jakbyśmy się urwali z choinki

– zauważyła żartobliwie Marta Pożarlik.

Jeśli jednak wolisz prostotę, zamiast cekinów zdecyduj się na elegancką i ponadczasową satynę. Możesz też ograniczyć się do ozdobnej biżuterii, np. pięknych, długich kolczyków. Czasami wystarczy tylko jeden, mały, błyszczący dodatek, żeby kreacja wyróżniła się z tłumu.

Kolory na wieczór to zdecydowanie czerń, głęboka czerwień, granat, złoto, srebro lub fiolet. W modzie są też baskinki, bufki i wyraźnie zaznaczone ramiona. Chcąc być w zgodzie z trendami postaw na długość midi albo ultramini.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości