Moda sprzed 15 lat nie wymarła. Jak korzystać z ówczesnych trendów obecnie?

Aktualizacja:

Dzwony, crop topy, welurowe dresy, czapki z daszkiem czy spodnie rybaczki - dziś uważane za wielki koszmar, w 2000 r. niezwykle pożądane. Okazuje się, że również obecnie można te trendy wykorzystać w nowoczesny sposób i nadal zachwycać. Jak to zrobić?

Czym charakteryzowała się moda z 2000 r.?

Rok 2000 to prawdziwy miks trendów. Ikonami mody były wówczas Britney Spears, Sienna Miller, Paris Hilton czy Christina Aguilera i to z nich brały przykład kobiety. Na wybiegach pojawiły się takie style, jak vintage, boho czy te kojarzone z subkulturami punk i rock, a na ulicach rządziły przykrótkie biodrówki, jeansowe minispódniczki, welurowe dresy, torebki w wydaniu mikro oraz wszechobecne ozdoby w postaci diamencików z plastiku.

Pomyślałam sobie, że to były w ogóle takie czasy, kiedy wszystkiego było za dużo. Tych paseczków na biodrach, tych szaliczków... Koszmar

- podsumowała Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN.

Moda z 2000 r. obecnie

Niektóre z ówczesnych trendów można jednak w udany sposób wykorzystywać obecnie. Stylistka Ewelina Rydzyńska jako przykład podała satynowe spódnice w zwierzęce wzory, bieliźniane sukienki, dzwony czy welurowe dresy.

W całości stylizacji zawsze to wygląda 'folwarcznie', pamiętajmy o tym drogie panie, natomiast jeden element może się obronić

- doradziła.
Moda z 2000 r. Stylizacje gwiazd:
Zobacz też:
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl
Autor: Sabina Zięba
Pozostałe wiadomości