modowe trendy

  Przez lata czerń królowała zarówno w męskiej, jak i damskiej garderobie. Ostatnie trendy wskazują jednak na to, że ciemny odcień odchodzi do lamusa, na rzecz rozmaitych, wesołych kolorów. Czy jest możliwe, żeby barwne kreacje zastąpiły kultową "małą czarną"? Sprawdziła to redaktor mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabina Zięba.

  Sprawdź, na co zwrócić uwagę.

  Liczba wyszukiwań hasła "kominiarka" wzrosła w ostatnim czasie aż o 145 proc. Choć wydawałoby się, że to dodatek idealny dla narciarzy, teraz wchodzi na ulice. Dlaczego zyskał na popularności i jak go nosić? Sprawdziła to redaktor mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabina Zięba.

  Trwa sezon urlopowy, w związku z czym wiele z nas boryka się z problemem zmieszczenia niezbędnych rzeczy w walizkach. Co jednak wziąć ze sobą, kiedy chcemy wyglądać stylowo na wakacjach w każdej sytuacji? Oto rady redaktorki mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabiny Zięby.

  Nie od dziś wiadomo, że co jakiś czas powracają dawne trendy, choć pod nowymi nazwami. Tak jest i tym razem. Biscuit hair to nic innego jak popularny balejaż, który kiedyś w Polsce święcił triumfy. Teraz powraca w nowej odsłonie, jeszcze piękniejszej.

  Neonowe ubrania powracają. W ostatnich tygodniach trend na fluorescencyjne elementy garderoby jest silnie widoczny na ulicach, a także w mediach społecznościowych. Nie wszyscy są jednak do niego przekonani. Niektórzy nie mają pomysłu, jak nosić tak wyraziste rzeczy i wyglądać stylowo. My przychodzimy im z pomocą.

  Patchwork lansują od kilku sezonów największe domy mody takie, jak Gucci czy Christian Dior, jednak nie jest to tylko trend, ale też nieoceniona korzyść dla naszej planety. Dlaczego warto zainteresować się tą oryginalną techniką? Tego dowiecie się z rozmowy redaktor mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabiny Zięby z projektantem Jackobem Buczyńskim.

  Justyna Czerniak jest blogerką modową, która zdobywa popularność na całym świecie. Jej stylizacje zostały już docenione m. in. przez magazyny "Vogue", "Harper's Bazaar" czy "Elle". Prowadzenie instagramowego bloga nieustannie łączy z byciem żoną i matką.

  Louis Vuitton, Stella McCartney, Perre Hardy, Hermès - co łączy wszystkie te domy mody? Chodaki. Królowały na wybiegach projektantów i najpewniej wraz z nadejściem wiosny pojawią się na ulicach. Czy będziemy chciały nosić "babcine" buty?

  Wraz z początkiem nowego roku warto się dowiedzieć, co będzie modne w najbliższym sezonie. Czy trwająca pandemia sprawi, że nadal naszym najczęstszym wyborem będą dresy? W Dzień Dobry TVN mówiła o tym stylistka Ewelina Rydzyńska.

  Moda w latach dwudziestych uległa diametralnej zmianie, a jej spuścizna pozostała z nami do dziś. Jak lata 20., moda oraz emancypacja kobiet przyczyniły się do zmiany wyglądu ówczesnych pań i panów? Poznaj stroje lat 20. dla kobiet i mężczyzn.

  Choć trwająca pandemia koronawirusa i związane z nią obostrzenia nieco ograniczają możliwości spotkań towarzyskich, nie można popadać w rutynę. Nie warto spędzać każdego dnia w dresach na łóżku i z laptopem w rękach. Eksperci zgodnie twierdzą, że najlepiej codziennie wstać i ubrać się tak, jakbyśmy szli do pracy. Co jednak warto teraz nosić? Z pomocą przychodzi kampania Modivo. Marka na kilku zdjęciach zaprezentowała najmodniejsze trendy sezonu.

  Ciężkie, wyraziste buty, właśnie teraz, po wielu latach przerwy, przeżywają swój renesans. Obecnie nie kojarzą się ze skinheadami czy punkami, ani wielkim buntem, a po prostu nadają niezwykłego charakteru klasycznym stylizacjom. Jak je nosić? Weźcie przykład z gwiazd.

  Dzwony, crop topy, welurowe dresy, czapki z daszkiem czy spodnie rybaczki - dziś uważane za wielki koszmar, w 2000 r. niezwykle pożądane. Okazuje się, że również obecnie można te trendy wykorzystać w nowoczesny sposób i nadal zachwycać. Jak to zrobić?

  Ekspertka Dzień Dobry TVN Alicja Napiórkowska pokazała nam stylizacje zainspirowane modowymi trendami prosto z Londynu. Zobaczcie, jak te propozycje skomentował Marcin Prokop.