Porady stylistki

Najlepsze swetry na jesień. "Powinny dawać nam radość"

Porady stylistki

Autor:
Sabina
Zięba
Otul się swetrem na jesień

Jesień to bez wątpienia pora swetrów i wymyślnych kardiganów. Co sezon wracają, jednak w innych odsłonach. Jakie będą modne w najbliższych miesiącach? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała stylistka Ewelina Rydzyńska.

Kardigany na jesień 2021

Różnorodne swetry przeważają w jesiennych stylizacjach. Są ciepłe i praktyczne, bo dzięki nim możemy sprawić, że letnie zestawy będą się sprawdzać również w chłodniejszych miesiącach. Można je zakładać na letnie sukienki midi i spódnice z kwiatowym printem, a także do kombinacji jeansów i butów sportowych.

- Jest to nieodzowny element każdej szafy - zarówno męskiej, jak i damskiej. Przychodzi jesień, jest zimno i tak naprawdę potrzebujemy okryć wierzchnich, które spowodują, że po prostu będzie nam cieplej. (...) Okres pandemiczny pokazał, że moda bardzo mocno zmieniła swoją strukturę postrzegania swoich odbiorców. Stała się bardziej otwarta, przyjazna i komercyjna - mówiła Ewelina Rydzyńska w Dzień Dobry TVN,

Jesień 2021. Jakie swetry będą modne?

Stylistka w naszym programie zdradziła, że w najbliższym sezonie będą rządzić duże rozmiary, a także bardzo kolorowe projekty. Dodała, że warto zwracać uwagę, by zakupione przez nas swetry były wykonane z bawełny, moheru, wełny bądź alpaki, bo właśnie te materiały sprawią, że będzie nam ciepło.

- Wraca moda na takie swetry, które wyglądają, jak wykonane na drutach, patchworkowe, wielobarwne. One właśnie mają powodować, że będziemy mieli uśmiech na buzi. (...) Swetry powinny dawać nam radość. Nawet są zwolennicy tzw. koloroterapii. Jeden element garderoby może sprawić naprawdę, że nastrój nam się nieco poprawi - dodała Ewelina Rydzyńska.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości