swetry

  swetry

  Kilka tygodni temu Marek Kossakowski, dziennikarz, polityk oraz działacz opozycji w czasach PRL dodał w mediach społecznościowych zaskakujący post. Pokazał swoje zdjęcie z początku lat 80. zestawione z obecnym ujęciem. Fotografia nie miała zobrazować jego metamorfozy, a zwrócić uwagę na niezwykły sweter, który nadal nosi, mimo upływu kilku dziesięcioleci.

  Ciepłe i mięciutkie, a zimą najchętniej w ogóle niezdejmowane. Skoro już wszyscy wyjęliśmy je z szaf, poświęćmy im chwilę na odpowiednią pielęgnację. Tylko dzięki niej nasze swetry zachowają swoją jakość i wygląd na długie lata. Jak o nie zadbać tłumaczyła w naszym programie projektantka Basia Chrabołowska, miłośniczka naturalnej wełny.

  Jeszcze trwają ostatnie dni lata, ale już teraz możemy przygotować garderobę na kolejną porę roku. Mimo że każdy ma nadzieję, że jesień będzie piękna i łaskawa, to i tak niezbędne będą ciepłe swetry. Według stylistki Marty Pożarlik to najlepsza część garderoby. I to nie tylko damskiej! A jakie wybrać w tym sezonie?

  Podobno w tym roku ma być zima stulecia. Warto więc być do niej przygotowanym i zaopatrzyć się w ciepłe swetry. Te najmodniejsze pokazała w Dzień Dobry TVN stylistka Ewelina Rydzyńska. Z czym je zestawiać? Czy golfy nadal są modne?

  Kierowca rajdowy Kajetan Kajetanowicz wykorzystuje każdą wolną chwilę, by upiększyć swój świąteczny sweterek. Tym razem do pracy nad nim zasiadł... za kółkiem. Efekty zmagań z włóczką zobaczycie w Dzień Dobry TVN już w tę sobotę.

  ...do udekorowania bożonarodzeniowego sweterka. Ciekawe co powiedzą koledzy Tomka? A jego "bombowy sweterek" zobaczycie w weekend w Dzień Dobry TVN.

  Przy świątecznym stole trzeba się odpowiednio zaprezentować... najlepiej w eleganckim sweterku. Dlatego kierowca rajdowy Kajetan Kajetanowicz postanowił zrobić dla siebie taki sweterek. Macie pomysł, jak i czym powinien go ozdobić, piszcie w komentarzach!

  Przez wiele lat sweterki z reniferami, bałwanami i choinkami kojarzyły się raczej z kiczem. Ostatnio jednak stały się w wielu domach nieodłącznym elementem świąt Bożego Narodzenia. O fenomenie świątecznych sweterków rozmawialiśmy z gośćmi Dzień Dobry TVN: wokalistką Red Lips Joanną Lazer, aktorem Tomaszem Oświecińskim i kierowcą rajdowym Kajetanem Kajetanowiczem. Czy mają takie sweterki?

  Pani Joanna Cichy i jej córka Martyna Kamionka robią swetry dla psów. Nie jest to jednak biznes. Z akcją wiąże się bardzo szlachetna idea. Zobaczcie, jaka...

  Zapraszamy w niedzielę od 8:30 do Złotych Tarasów w Warszawie, w świątecznych sweterkach. Filip Chajzer poprowadzi sweterkowy pokaz mody, a Michał Baryza, Rafał Maślak, Michał Wilczewski i Adam Boguta zaprezentują się w swoich słodkich swetrach w renifery i mikołajki. To bardzo popularny trend - w Ameryce już go znają, a niedawno dotarł też do Polski. Sprawmy, by i u nas stał się świąteczną tradycją. Przybywajcie! :-)

  Nikodem Czmut ma 5 lat i spore sukcesy w sporcie. Czy rośnie nam nowy Tomasz Gollob? W studiu Dzień Dobry TVN był naszym gościem razem ze swoimi rodzicami i siostrą. Czy pasję do żużla przyjął w genach?