sweter

  sweter

  Kilka tygodni temu Marek Kossakowski, dziennikarz, polityk oraz działacz opozycji w czasach PRL dodał w mediach społecznościowych zaskakujący post. Pokazał swoje zdjęcie z początku lat 80. zestawione z obecnym ujęciem. Fotografia nie miała zobrazować jego metamorfozy, a zwrócić uwagę na niezwykły sweter, który nadal nosi, mimo upływu kilku dziesięcioleci.

  Jeszcze trwają ostatnie dni lata, ale już teraz możemy przygotować garderobę na kolejną porę roku. Mimo że każdy ma nadzieję, że jesień będzie piękna i łaskawa, to i tak niezbędne będą ciepłe swetry. Według stylistki Marty Pożarlik to najlepsza część garderoby. I to nie tylko damskiej! A jakie wybrać w tym sezonie?

  Swetry z islandzkiej wełny dziergane przez Kasię Płachtę zaczynają robić furorę w Polsce. Zamówienia u niej trzeba składać z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Ile czasu zajmuje je zrobienie jednego swetra? Dlaczego wełna islandzka jest taka wyjątkowa?

  Podobno w tym roku ma być zima stulecia. Warto więc być do niej przygotowanym i zaopatrzyć się w ciepłe swetry. Te najmodniejsze pokazała w Dzień Dobry TVN stylistka Ewelina Rydzyńska. Z czym je zestawiać? Czy golfy nadal są modne?

  Jesień i zima to dobry moment na ciepły sweter. Jak go odświeżyć po miesiącach leżenia w szufladzie? W czym go wyprać, aby się nie zmechacił? Czy należy wyciskać z niego wodę? Jak go wieszać, żeby się nie wyciągnął? O tym gość Dzień Dobry TVN blogerka Anna Leganza.

  Wybory najbardziej "odjechanego" sweterka świątecznego czas zacząć! Zobaczcie nasze propozycje i głosujcie na naszym fanpage'u! Która stylizacja jest, Waszym zdaniem, najbardziej... wyjątkowa? ;)

  Nikodem Czmut ma 5 lat i spore sukcesy w sporcie. Czy rośnie nam nowy Tomasz Gollob? W studiu Dzień Dobry TVN był naszym gościem razem ze swoimi rodzicami i siostrą. Czy pasję do żużla przyjął w genach?

  W Dzień Dobry TVN tym razem o anglosaskim trendzie, który my Polacy przejęliśmy bezrefleksyjnie. Świąteczne swetry dotarły do Polski. I rozeszły się jak ciepłe bułeczki! Filip Chajzer dokonał przeglądu swetrów z reniferami, baranami, bombami, choinkami i nawet z migającymi lampkami! Zobaczcie wybory swetra roku.