Porady stylistki

Modne ubrania na wiosnę 2022. "Mamy bardzo dużo rzeczy do wyboru"

Porady stylistki

Autor:
Sabina
Zięba
Wiosenny must have w twojej szafie
Wiosenny must have w twojej szafie Dzień Dobry TVN
wideo 2/7
Dzień Dobry TVNWiosenny must have w twojej szafie

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, w związku z czym warto pomyśleć o porządkach w szafie i pozostawieniu w niej tych elementów garderoby, które nie wyjdą z mody. A jakie trendy będą rządzić w nadchodzącym sezonie? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała stylistka, Marta Pożarlik.

Wyraziste stylizacje

Marta Pożarlik w naszym programie stwierdziła, że najnowsze modowe trendy mogą wzbudzić w nas optymizm. To dlatego, że rządzić będą wielobarwne stylizacje, a także wzory noszone od stóp do głów.

- To jest czas, żeby karmić się kolorem, bo kolor to jest energia. Kolor daje też nam nadzieję i lepszy nastrój. Teraz wiadomo, jakie wszyscy mamy nastroje, więc zakładajmy kolor - będziemy się od razu czuli lepiej. (...) W tym sezonie przede wszystkim króluje zieleń i pomarańcz - mówiła stylistka w Dzień Dobry TVN.

Różnorodność w modzie

Specjalistka powiedziała, że oprócz kolorów do mody wrócą rzeczy rodem z lat 2000, czyli crop topy, spodnie typu boyfriend z dziurami, dzwony, kamizelki i biodrówki. Trendem będą również elementy garderoby w stylu retro. Na wierzch z kolei nie będziemy narzucać płaszczy czy kurtek, a marynarki w mocnych odcieniach.

- Moda teraz o tyle jest fajna, że tak naprawdę mamy bardzo dużo rzeczy do wyboru. (...) Wracają też sylwetki z lat 60. czyli marynarka w komplecie ze spódniczką - garsonki, tylko teraz w takim odmłodzonym wydaniu, bo one są po prostu krótsze. (...) Tak naprawdę w modzie możemy teraz wybierać wszystko, w czym nam jest wygodnie - dodała Marta Pożarlik w naszym programie.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości