Pielęgnacja twarzy i ciała

Brwi długości włosów na głowie? Brytyjka przyjechała do Polski na przeszczep i ocenia efekt

Pielęgnacja twarzy i ciała

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
New York Post, Instagram
Fragment twarzy, kobieta depiluje brwi

Isabelle Kutxi to pochodząca z Wielkiej Brytanii influencerka, która od najmłodszych lat przywiązywała ogromną wagę do własnych brwi. Kompleks powstały na skutek nadmiernej depilacji skóry wokół oczu skłonił ją do podjęcia decyzji o przeszczepie włosków. Kobieta przyjechała do Polski i poddała się zabiegowi. Po roku ocenia efekt, który jest dla niej zaskakujący.

Przeszczep brwi w Polsce. Brytyjka poddała się zabiegowi i ocenia efekt

Isabelle Kutxi już jako nastolatka dbała o to, by jej brwi miały idealny kształt i kolor. Pielęgnacja włosków rosnących na twarzy stała się jej obsesją. Dziewczyna samodzielnie depilowała skórę. Robiła to tak często, że brwi ostatecznie przestały rosnąć, a marzenie o gęstej i ciemnej oprawie oczu nie było możliwe do spełnienia.

Makijaż ust

Czy da się powiększyć usta gadżetami z Chin?
Czy da się powiększyć usta gadżetami z Chin?Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Deficyt w owłosieniu postanowiła jednak zniwelować dzięki przeszczepowi, któremu poddała się w wieku 36 lat. Brytyjska influencerka przyjechała wówczas do Polski. Profesjonaliści z kliniki w Bielsku-Białej pobrali pojedyncze zespoły mieszkowe włosów z jej głowy i umieścili je w okolicach oczu, nadając brwiom idealny kształt.

Zachwycona pierwszymi efektami Kutxi relacjonowała cały 8-miesięczny proces odradzania się brwi na Instagramie. Influencerka docenia, że nie musi już poświęcać minimum 30 minut dziennie na rysowanie brwi kredką.

Brwi długości włosów z głowy - efekt po przeszczepie

Od przeszczepu, któremu poddała się Isabelle Kutxi, minął już rok. Dopiero teraz influencerka ma możliwość, by w pełni obiektywnie ocenić pracę polskich lekarzy. Brytyjka przyznaje, że jest zachwycona efektem zabiegu, ale zwróciła uwagę na jeden powstały po nim problem. Włosy pobrane z głowy i umieszczone w miejscu brwi nieustannie rosną. Gdyby nie systematyczne podcięcia, mogłyby osiągnąć niewiarygodną długość.

Isabelle zmuszona jest więc odwiedzać co jakiś czas zaufaną kosmetyczkę, która pomaga jej okiełznać powiększające się owłosienie.

- Zabawne jest to, że włosy nie przestały rosnąć, tak jakby cały czas znajdowały się na głowie. Muszę pamiętać o regularnym przycinaniu. Jeżeli tego nie zrobię, mogą stać się naprawdę długie - dzieli się spostrzeżeniami Kutxi.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: New York Post, Instagram

Źródło zdjęcia głównego: John Slater/Getty Images/Instagram

Pozostałe wiadomości