Moda i Uroda

Front blonde, czyli modna koloryzacja włosów na lato. "Dodaje rozświetlenia, świeżości"

Moda i Uroda

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Front blond - trend lata 2022
Front blond - trend lata 2022Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Front blonde to odpowiedź na potrzeby kobiet, które z nadejściem cieplejszych miesięcy pragną odmienić swój wizerunek. Modna koloryzacja jest niezwykle subtelna i nadaje cerze promienny wygląd. W Dzień Dobry TVN o jej licznych zaletach opowiedziała doświadczona stylistka fryzur, Aga Koper.

Front blonde - zalety modnej koloryzacji

Front blonde to wprost idealna koloryzacja na lato. Nie dziwi zatem fakt, że coraz więcej pań decyduje się wykorzystać jej potencjał. Delikatne refleksy okalające twarz sprawiają, że cera nabiera blasku, a fryzura zyskuje zupełnie nowy charakter.

- To dodaje rozświetlenia, świeżości - oceniła doświadczona stylistka fryzur.

Front blonde - komu pasuje?

Jasne pasemka w okolicy czoła, skroni i linii żuchwy pasują niemal do każdego typu urody. Co więcej, pozwalają skutecznie ukryć siwiznę. Ekspertka nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

- Najbardziej siwieją nam włosy przy skroniach i jak się ma ten front blonde, to można lekko to zamaskować. U każdej z nas tak jest - wyjaśniła Aga Koper. Dodała też, że wykonanie modnej koloryzacji na lato warto zlecić profesjonaliście.

- Jeśli robimy te kilka pasemek, to koszt nie jest taki duży - zapewniła stylistka fryzur.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości