Ta fryzura była kiedyś hitem wśród mężczyzn. Teraz pobija serca kobiet

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Glamour.pl
Heartthrob bob

W latach 90. heartthrob bob był jedną z najpopularniejszych fryzur wśród mężczyzn. Wypromowali ją m.in. Brad Pitt czy Keanu Reeves. Tej wiosny pobija ona serca kobiet. Nic dziwnego, ponieważ jest bardzo praktyczna - jej stylizacja zajmie ci dosłownie pięć minut.

Modne fryzury 2022 - heartthrob bob

Lata 90. znów inspirują. Tym razem swój renesans przeżywa fryzura heartthrob bob, którą w tamtym okresie promowały największe gwiazdy show-biznesu takie jak Brad Pitt, Keanu Reeves czy młody Leonardo DiCaprio. Jednak okazuje się, że w nadchodzących sezonach będzie ona hitem nie tylko wśród mężczyzn.

Jak dbać o włosy?

Jak ukryć siwe włosy?
Jak ukryć siwe włosy?Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Ten modny bob charakteryzuje się cięciem o nieregularnej długości i delikatnym cieniowaniu - włosy są dłuższe z przodu i krótsze z tyłu. Fryzura może występować w kilku wersjach, jednak pasma powinny sięgać mniej więcej do linii podbródka - dzięki temu podkreślą i delikatnie złagodzą rysy twarzy.

Fenomen fryzury heartthrob bob

Dlaczego to właśnie heartthrob bob będzie hitem na wiosnę i lato? W upalne dni cenimy praktyczne i proste fryzury. To cięcie nie wymaga wieloetapowej stylizacji - jej ułożenie rano zajmie ci dosłownie pięć minut. Bob damski cechuje się również ogromną wygodą, a wersja heartthrob dodaje mu nonszalanckiego charakteru.

U kogo sprawdzi się ta modna fryzura na wiosnę i lato? Z pewnością przypadnie do gustu kobietom poszukującym cięć łączących komfort i elegancje. Inspiracje na heartthrob boba znajdziesz m.in. na Pintereście czy Instagramie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Glamour.pl

Źródło zdjęcia głównego: CoffeeAndMilk/Getty Images

Pozostałe wiadomości