Konkurs Apart
Konkurs Apart
Źródło: mat. prasowe
Materiał promocyjny

Biżuteria – twoja tajna broń w budowaniu pewności siebie

Na spotkaniu biznesowym, rozmowie o pracę, kiedy poznajemy nowe osoby lub mamy do wykonania odpowiedzialne zadanie – w tych wszystkich sytuacjach jest nam potrzebna pewność siebie. Pracując nad budowaniem własnej wartości, zaczynamy się lepiej czuć z samym sobą. Przestajemy bać się wyzwań, wychodzimy ze strefy komfortu i czerpiemy z życia pełnymi garściami.

Czym jest dla ciebie poczucie własnej wartości?

Nie ma jednego sposobu na to, by budować pewność siebie, ale niewątpliwie to, jak prezentujemy się w ważnym dla nas momencie, ma niebagatelne znaczenie. Na spotkaniu biznesowym śmiałości mogą dodać eleganckie ubrania, w których wygląda się poważnie i profesjonalnie. Na randce odwagi dodadzą czerwona szminka i pięknie zrobiony manicure. Na imprezie sprawdzą się buty na wysokim obcasie i intrygujący zapach perfum. Tajną bronią będą dodatki w postaci pięknej biżuterii. A teraz możesz ją wygrać!

Konkurs "Spędzaj czas z TVN"

Chcesz zdobyć wyjątkową bransoletkę Elixa lub Aztorin od marki Apart? Wystarczy, że weźmiesz udział w konkursie związanym z 12. sezonem "Top Model".

Pomyśl, czym jest poczucie własnej wartości. Co sprawia, że ktoś z nas nabiera pewności siebie? Czy jest to stan, który zapewniają nam deklaracje i spojrzenia innych osób? Czy może zapewniamy sobie go sami tym, że czujemy się dobrze ze sobą? Pewności potrzebujemy niemal w każdej życiowej sytuacji i musimy ją w sobie zbudować. Odpowiednia stylizacja, dodatki, ulubiona biżuteria wpływa na pewność siebie, ponieważ każdy lubi to uczucie, kiedy podobamy się sami sobie.

Zadanie konkursowe

W 700 znakach, uzasadniając swoją opinię, napisz: W jakim stroju i dodatkach nabierasz pewności siebie?

Konkurs trwa od 01.10.2023 do 29.10.2023. Zgłaszać się można przez formularz zamieszczony na stronie tvn.pl.

Nagrody: Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń jury wyłoni 10 zwycięzców, którzy udzielili najciekawszych i najbardziej kreatywnych odpowiedzi na konkursowe pytanie. 7 najlepszych osób otrzyma damską bransoletkę Elixa dostępną w Apart. Kolejne 3 osoby zdobędą męską bransoletkę Aztorin dostępną w Apart. Dodatkowe informacje na temat konkursu oraz regulamin można znaleźć TUTAJ.

Biżuteria Apart w "Top Model"

Marka Apart od lat jest obecna w programie "Top Model". Uczestnicy 12. edycji telewizyjnego show udowadniają, że wielka moda i biżuteria idą ze sobą w parze, wzajemnie się uzupełniają i mogą dodać pewności siebie. Wystarczy kilka dodatków, jak efektowny pierścionek, oryginalny naszyjnik, stylowe kolczyki lub przyciągająca uwagę bransoletka, by nadać charakteru każdej stylizacji i wynieść ją na wyższy poziom.

Amelia i Mateusz pokazali, że w przypadku błyszczących ozdób sprawdza się zasada im więcej, tym lepiej. Dodatki w postaci pierścionków, bransoletek, naszyjników czy zegarków dodają odwagi zarówno na miejskim wybiegu, jak i na kolacji z rodziną.

Aleks i Noemi magnetyzują pewnością siebie. Z takim nastawieniem mogą podbić każdy festiwal! Uwagę wszystkich przykują nie tylko charyzmą, ale i wyjątkową biżuterią. 

Impreza na plaży to świetna okazja, by zabłysnąć! Wiktoria B. i Filip wiedzą, jak wyróżnić się w towarzystwie. Wystarczy tylko spojrzeć na ich dodatki.

Dobre samopoczucie powinno towarzyszyć nam w każdym miejscu i o każdej porze. Marta udowodniła, że stylowe kolczyki, bransoletki czy naszyjnik można założyć na przeróżne okazje - nie tylko na wielkiej wyjścia, ale też i na biwak. 

Wspólny czas z przyjaciółmi zawsze poprawia samopoczucie! Ważne, by czuć się dobrze z innymi i z samym sobą. Zobacz, w jakiej biżuterii Natalia nabrała pewności siebie.

Zoja rewelacyjnie zaprezentowała się w złotych dodatkach, które podkręciły jej białą, prostą stylizację. W takim wydaniu świetnie wypadłaby na zawodowej rozmowie.

Oliwier może olśnić wszystkich na branżowej imprezie. Już na pierwszy rzut oka widać, że biżuteria dodała mu odwagi.

Już wiesz, co może ci pomóc w budowaniu pewności siebie? Jeśli tak, to weź udział w konkursie organizowanym razem z marką Apart i pamiętaj, że biżuteria jest twoją tajną bronią, dzięki której zabłyśniesz w każdej sytuacji.

Aktualnie czytasz: Biżuteria – twoja tajna broń w budowaniu pewności siebie

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Materiał promocyjny
podziel się: