Prezent na Dzień Matki dopasowany do znaku zodiaku. Byk kocha luksus, a Panna jest praktyczna

Byk kocha luksus, a Panna jest praktyczna. Dopasuj prezent na Dzień Matki do znaku zodiaku
Astrolog Merkurja radzi, jak dopasować prezenty na Dzień Matki do znaku zodiaku
Astrolog Merkurja radzi, jak dopasować prezenty na Dzień Matki do znaku zodiaku
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Jeśli nadal nie wiesz, jaki prezent podarować ukochanej mamie z okazji jej święta, które przypada 26 maja, to mamy dla ciebie garść inspiracji. Astrolog Merkurja przygotowała zestawienie idealnych prezentów dla wszystkich znaków zodiaku. Z czego ucieszą się Ryby, a co zadowoli Bliźnięta?

Prezenty na Dzień Matki - Baran, Byk, Rak, Bliźnięta

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. To świetny moment, by złożyć ukochanym mamom życzenia, wręczyć im bukiet kwiatów, ale też rozpieścić jakimś upominkiem.

- Każdy z nas powinien pamiętać o tym, w jakim znaku zodiaku urodziła się jego mama, aby sprawić jej taki prezent, który będzie ją satysfakcjonował - powiedziała Astrolog Merkurja.

Jakie prezenty sprawdzą się dla mam spod znaków: Barana, Byka, Bliźniąt i Raka?

- Dla mamy Barana przydałby się prezent, który pomoże jej w zachowaniu niezależności, ewentualnie do aktywności fizycznej, czyli drobne ciężarki do ćwiczeń, skakanka, aby utrzymać kondycję, świetnie się sprawdzą. Mama z spod znaku Byka jest mamą kochającą luksus, kochającą rzeczy trwałe, które są takie reprezentacyjne, więc piękna figurka z porcelany bądź z mosiądzu, jakiś bibelot się sprawdzi. Mama z spod znaku Bliźniąt kocha czytać, na pewno kocha literaturę, więc może być jakiś audiobook, może książka, najnowsze wydanie jakiegoś bestsellera, kryminał, a ostatecznie luksusowe czasopismo dla kobiet. Mama spod znaku Raka kocha dbać o swoich najbliższych. Lubi, kiedy jej najbliżsi są zaopiekowani. Dla niej sprawdzi się coś do kuchni, np. zestaw przypraw, jakieś akcesoria kuchenne, piękna solniczka czy piękna cukiernica też będzie na miejscu - wskazała Merkurja.

Prezenty na Dzień Matki - Lew, Panna, Waga, Skorpion

Astrolog wskazała również, jakie będą idealne upominki dla mam spod znaków: Lwa, Panny, Wagi i Skorpiona.

- Mamy, które urodziły się pod opieką znaku Lwa, lubią, kiedy uhonorujemy je jako osoby, które są szlachetne, które są z jakąś nutką arystokracji, więc jakiś gustowny drobiazg typu firmowa apaszka, firmowe pióro też będzie mile widziane. Mama spod znaku panny jest mamą praktyczną. Jest kobietą, która kocha wszystko to, co się da użyć, co będzie użyteczne, pożyteczne, więc pomyślmy o prezencie, który będzie jej pomagał w życiu codziennym: dobry notatnik, notes, portfel, torebka. Osoba, która urodziła się w znaku Wagi i miała to szczęście zostać mamą, jest skupiona na sobie i swoim pięknym wyglądzie, więc kosmetyki, perfumy, coś z biżuterii będzie tutaj bardzo wskazane. Mama, która przyszła na świat w znaku Skorpiona, jest kobietą, która kocha tajemnice, kocha sekrety, więc jakiś notatnik, pamiętnik, ewentualnie sennik, który będzie mogła zamknąć na szyfr, to jest dobry pomysł - podkreśliła ekspertka w dziedzinie astrologii.

Prezenty na Dzień Matki - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

A jakie prezenty będą trafione dla mam spod znaków: Strzelca, Koziorożca, Wodnika i Ryb?

- Mama, która urodziła się w znaku Strzelca, jest mamą aktywną, kochającą wyzwania, podróże, przygody. Ucieszy się z bonu na wyjazd, ewentualnie zaproponowanie wspólnego wypadu, urlopu. Jeżeli kogoś stać, to rower będzie prezentem, który mama spod znaku Strzelca na pewno doceni. Mama, która urodziła się w znaku Koziorożca, to taka nestorka rodu, która lubi rzeczy niemarnujące się, nie takie, które gdzieś szybko znikną, gdzieś się rozpłyną, ale takie rzeczy, które będą trwały i trwały przez lata, więc coś wykutego z kamienia, figurka mała kamienna, coś do ogrodu typu kamienna donica też będzie dla niej dobrym prezentem. Dochodzimy do mamy urodzonej w znaku Wodnika, która absolutnie wymyka się wszelkim sugestiom. Wymyka się wszelkim definicjom. Tylko dziecko urodzone przez mamę Wodnika wie, jaka ona jest, że jest tak nietypowa, tak niestandardowa, że praktycznie można dać jej wszystko. Macie całkowite pole do popisu, bo one docenią każdą waszą inwencję, najlepiej prezent zrobiony ręcznie. Ostatni znak zodiaku, czyli Ryby. Mama urodzona w znaku Ryb jest romantyczką, jest osobą, która kocha i przekazuje swoją miłość poprzez uczucia, więc ramka na zdjęcia, drobiazg, który będzie jej przypominał o tym, że jesteście w jej życiu obecni, czyli coś odwołujące się do emocji, do uczuć będzie tutaj jak najbardziej wskazane - wyjaśniła Astrolog Merkurja.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?