Horoskop dzienny na wtorek, 28 maja 2024 r. Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny na wtorek, 28 maja 2024 r. - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby
Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na wtorek, 28 maja 2024 r. dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb. Wtorek wygląda na dzień pełen ciekawych idei i szybkich, obfitujących w dobre efekty podróży.

Horoskop dzienny na wtorek, 28 maja 2024 r. - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc znajduje się w znaku Wodnika. Na niebie utworzą się przyjemne trygony pomiędzy Srebrnym Globem a Wenus i Słońcem. Dodatkowo atmosferę będzie poprawiać sekstyl pomiędzy Merkurym a Saturnem. Dzisiaj wszystko będzie szło łatwiej, spokojniej i w sposób wyjątkowo dobrze zorganizowany. Dobry układ między Merkurym a Saturnem będzie działał jak katalizator w pracy i pomoże nam w kwestiach formalnych. Trygon pomiędzy światłami horoskopu (Słońcem i Księżycem), które przebywają w znakach żywiołu powietrza przysporzy nam okazji do wyrażania swoich myśli i dzielenia się z innymi osobami swoimi pomysłami. Wtorek wygląda na dzień pełen ciekawych idei i szybkich, obfitujących w dobre efekty podróży.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Dzisiaj trzeba będzie zrobić coś wymiernego, ponieważ słowa, które wypowiadasz przestaną już robić wrażenie. Pokaż jakieś wyniki, coś zaprezentuj, aby było cię widać. Sekstyl pomiędzy Merkurym a Saturnem wymaga konkretów. Możesz mieć krótką rozmowę z szefem bądź osobami, które są odpowiedzialne za podejmowanie kolejnych kroków w twojej firmie. Wieczór w towarzystwie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Dzisiaj planeta handlu, komunikacji i dobrych transakcji, czyli Merkury będzie na łączach z twoim patronem, czyli Saturnem. Rozmowy przyniosą pożądane efekty. To doskonały moment na podpisanie jakiejś umowy lub na wyrażenie swojej opinii na papierze. We wtorek będziesz się dużo i konkretnie komunikował, a efekty twoich rozmów będą cię cieszyć.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Malejący Księżyc w twoim znaku zodiaku będzie wymagał od ciebie szybkich decyzji dotyczących jakiejś sprawy na gruncie domowym. Być może trzeba podpisać konkretną umowę dotyczącą obsługi lokalu, wywozu odpadów czy jakichkolwiek innych, prozaicznych kwestii. We wtorek będziesz zajmował się głównie codziennością i jej niezbyt romantyczną stroną.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Ten dzień przyniesie ci ulgę na poziomie emocji, ponieważ zamiast nerwów i niedomówień będziesz mieć do czynienia z konkretami i jasnymi wymaganiami. Ktoś nareszcie wyraźnie powie o co chodzi i przestaniesz się zamartwiać, że są wobec ciebie jakieś ukryte pretensje. Sekstyl pomiędzy Merkurym a Saturnem wiele wyjaśni i pomoże ci uporać się z codziennymi obowiązkami zarówno w pracy, jak i w domu.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?