Horoskop dzienny na wtorek, 23 kwietnia 2024 r. dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na wtorek, 23 kwietnia 2024 r. dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb. Dzisiaj nie będziemy zadowalać się połowicznymi rozwiązaniami. 

Słońce znajduje się w znaku Byka, Srebrny Glob zaczyna dzień w znaku Wagi. Po godz. 17:19 przejdzie do znaku Skorpiona, w którym będzie się przygotowywał do jutrzejszej Pełni Księżyca.

Dzisiaj będziemy szukać spełnia naszych namiętności i fantazji. Zbliżająca się Pełnia Traw wydobywa z naszych serc ukryte i dawno zapomniane emocje i doznania, które teraz zaczną kiełkować. Nasze marzenia będą domagać się spełnienia, a w nasze działania niepostrzeżenie wkradnie determinacja i pasja. Dzisiaj nie będziemy zadowalać się połowicznymi rozwiązaniami. Kilka znaków zodiaku postawi sprawę na ostrzu noża i zażąda "wszystko albo nic".

Horoskop dzienny na wtorek, 23 kwietnia 2024 r. - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Rankiem ktoś będzie cię podziwiał za twoją inteligencję i błyskotliwość, co sprawi ci przyjemność. Jeśli jeszcze nie rozpocząłeś jakiejś nowej relacji, to w tym dniu warto przemyśleć kontakt z kimś z przeszłości. Ostatnie dni pobytu Merkurego w ruchu wstecznym sprzyjają wyjaśnieniom i oczyszczaniu trudnych sytuacji z przeszłości.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Dzisiaj niebo szykuje dla ciebie klimat dogodny na wszelkie negocjacje, spotkania i rozpoczynanie dyskusji na tematy biznesowe. Jest duża umowa do podpisania lub bardzo lukratywny kontrakt do podpisania. Oczywiście najpierw trzeba ustalić szczegóły. Podpisy i pieczątki złożysz po przejściu Merkurego w ruch prosty, ale we wtorek ustalaj warunki, zarządzaj zespołem, mów innym co mają robić.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Poranek będzie jeszcze dość sympatyczny, a dzień zacznie się w ślimaczym tempie, co zupełnie nie będzie ci przeszkadzało. Niestety wraz z upływem godzin komuś zacznie coś przeszkadzać i w niewybredny sposób poszuka z tobą zwady. Nie martw się, idzie Pełnia Księżyca i ludzie zaczynają reagować zupełnie nieadekwatnie do sytuacji. Jeśli coś cię boli lub czujesz się nieszanowny w takim układzie, powiedz o tym głośno, a ta osoba oprzytomnieje.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Nie możesz się już doczekać kiedy na niebie zabłyśnie Pełnia Księżyca w pokrewnym ci znaku Skorpiona, ponieważ dzięki temu wsparciu uwolnisz się od wszystkiego co cię ostatnio gnębiło. Wątpliwości zostaną unieważnione, podobnie jak niekorzystne dla ciebie umowy. Wieczorem zaplanuj jakąś małą wycieczkę albo spacer i chociaż będzie za oknem wyjątkowo chłodno, to ten wspólny marsz wywoła gorąco w waszych sercach.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Dzhulbee/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości