Horoskop dzienny na piątek, 26 kwietnia 2024 r. dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb

GettyImages-1482986510
Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 26 kwietnia 2024 r. dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb. 

Większa część zodiaku zapragnie odreagować stresy całego tygodnia i pozwoli sobie na więcej luzu i swobody niż ostatnio. Możemy spodziewać się różnych pomysłowych rozwiązań i organizowanych naprędce imprez lub wspólnych wycieczek.

Horoskop dzienny na piątek, 26 kwietnia 2024 r. - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Dzisiaj nad ranem Księżyc przechodzi do twojego znaku zodiaku, wspierać cię będzie również Merkury ze znaku Barana, zatem wyprawę czas zacząć. Poczujesz, że jesteś wolny, ruszając w jakąś trasę. W ostatnim dniu roboczego tygodnia nie myślisz już o żadnych obowiązkach, pakujesz walizki, wsiadasz do jakiegoś środka lokomocji, nikomu się nie tłumaczysz i w drogę… inni dołączą.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Pod twoim oknem coś się dzieje… Może to sąsiad zaczyna rozpalać rytualnego grilla, może dzieciaki hałasują lub ktoś odpala motocykl? Wszystko będzie cię dzisiaj drażnić, nie masz w sobie zbyt wiele radości w związku z tym, że rozpoczyna się weekend. Wręcz przeciwnie, jesteś z tego niezadowolony, ponieważ plan na najbliższe dni nie jest po twojej myśli. Nie bądź taki, może ci się spodoba?

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Dzisiaj Księżyc w znaku Strzelca poprawi ci humor. Nareszcie możesz rozwinąć skrzydła, ponieważ w pracy lub w szkole zabraknie twojego oponenta. Podejmiesz jakieś śmiałe decyzje i skorygujesz coś, czego nikt nie miał odwagi się tknąć. Okaże się, że był to strzał w dziesiątkę. Wieczorem nie myślisz już o pracy, ale o spotkaniach towarzyskich, które zaraz cię wciągną.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Niestety ostatni dzień roboczego tygodnia nie będzie dla ciebie Rybo zbyt fortunny. Księżyc tworzy kwadraturę z twoją fazą zodiaku i ktoś będzie gnał cię na jakąś wyprawę, na którą absolutnie nie masz ochoty. W twoim otoczeniu pojawią się osoby, z którymi masz jakąś zadrę. Zamiast to zamiatać pod dywan, może warto o tym jawnie porozmawiać. Sytuacja się oczyści.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto

podziel się:

Pozostałe wiadomości